• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara 18350 Pil Önerisi

Galbatorix

Community
Evet başlıktan anlaşılacağı üzere mixx için 18350 pil tavsiyesi istiyorum 0.7 ohm performans teli ile spica pro atomizerde kullanacağım. 2 adet alıp yedek ile tam günü çıkartabilirim ama ateşlemeyi çok düşürmesini istemiyorum. Kullandığınız memnun kaldığınız pil markasını önerirseniz sevinirim

Oyla 0
Bende ayni sekilde kylij mini v2 ile 0.7 clapton da kullanacagim 21700 thelema solo icin oneri bekliyorum.

Seninki belli david ten molicell al keyfine bak

N11 de tangsfire diye bi pil var 900mah 20a ama hic duymamistim

bende 5 tane 1200lük efest var 4 tane 800lük var power extra . efest 1 tık daha uzun gidiyor. power extra öğlen 12 de bitiyorsa efest 2-3 gibi bitiyor her türlü yanıma yedek pil almak zorunda kalıyorum mixxlerde şarj girişi olmadığı için. ancak 35-40 mg salt kullanırsam eve yetişebiliyorum tek pil ile.

yıllar yıllar önce 18350 pili provari mini ile kullanırken günde 4 pil gidiyordu. (pil efest, sarım 1 ohm, tüketim 5 ml günlük)

Bende orion pil buldum trendyolds 850 mah imiş bunu deneyeceğim fiyatı muadillerine göre çok uygun zaten mtl de yüksek akımda yok muhtemelen yeterli olur 2 tanesi bana

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aslında markayı yanlış yazmışım orion değil power xtra ama onunda değerleri aynı şekilde 18350 de 27 ga ile 1 ohm sarım yapmaya karar verdim şuan ulaşabileceğim pillerde yüksek değerli birtek efest buldum onunda değerlerine nedense hiç inanamadım yine tavsiyeniz var ise beklerim

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt