• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Aroma Tedarikçisi Babayiğit Aranıyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hep bahane :sneaky::sneaky: İnce bir tüketim hesabı ile tam sipariş verecekken tekilleri siteden kaldırmamız yok mu :) Tabii olayın şokunun ağırlığı için kalan tekilleri de işlemek gerek siteye :) Şaka bir yana dükkan sizin :) Siz alana kadar daha tekillerden girerim ben siteye :)

üstat şimdi 2ml cdd ve fe cidden çok bile
%2.5cdd %2fe max değerleri, tfa mix yapanlar için de 2ml güzel bir değer aslında, fa demleyen için de bence güzel bir miktardır (glory mesela 10ml aldık halen 2-3ml vardır içinde tarihi geçti sanırım)
ben calipitter demledim mesela, oranı %12 bunun
10ml 100ml nbase yetmiyor, 60ml şişeye demlesem 2.8ml artıyor, onu 30ml şişeye atsan 0.8ml eksiğin var ki %30eksik aroma kalır bu da ciddi bir değer
nerden tutsan elinde kalıyor, %8ile çalkala içe gelmez ama %14de pek ala iyi gidiyor
ben sevemedim kısaca 10ml aroma, geçen senenin başında ismi lazım değil kimya 2ml yerine 10ml inport yollamıştı halen 2-3şişe 30ml rahat yaparım bitmiyor meret bitmiyor
işte herkesin beklentisi farklı????

Ben neden sevmiyorum :( 2ml aromayı çok pahalı fiyatlara satıldığını düşünüyorum. Gerçi söz konusu ürünlerin fiyatları olsa hepsine aynı gözle bakıyorum da :D
15ml e gelecek olursak, çok fazla şeye şahit oldum ben.. 10ml üzerine 5ml pg ekleyeni mi dersiniz. 5ml aromaya 10ml pg ekleyeni mi dersiniz :) Diyorum ya bir yandan bende kullanıcıyım bende müşteriyim :) Çok çaresiz kalıp kimlerden ne ürünler almak zorunda kaldım zamanında. Su gönderseler derim ki iyi bari dolaba atayım da vakti gelince içer serinlerim :D

Hepten 2ml aromalari yaktirmam???? Bazi recetelerde asiri dusuk oranlarda kullanilan aromalar var, ornek olarak bendeki cinnamon spice. 10ml almak zorunda kaldim ama 10 mllik mix tester icin %0.01 gibi sacma oranlarda giriyorum. 10 ml i ne yapacagim, tarcinli kurabiyeye mi atsam????

1,897Konular
128,337Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt