• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Asab V1 Rta (MTL)

affi 

Doğrulanmış
Minör'e bütçe ayıramadığım için asabım bozuldu, iki gün gözüme uyku girmedi.
Hıncımı nereden, kimden çıkarmam lazımdı. ????
Beni beş parasız zamanımda gafil avlayan Uzi, tabii ki hedefim majör oldu. ????
Bu gün aldım elime eğeyi, hava tüpünü bir güzel tıraşladım.
Chimney'in drip bölgesinin yüzeyine teflon sarıp topcap içerisine bir güzel sıkıştırdım, bir kaç minik hamle ile likit besleme açıklığını kendime göre ayarladım. Chimney drop kit'teki gibi (topcap'le) sabit hale geldi.
Alttan dolum, tank dolu iken deck'e erişim mümkün, kolay kurulum, hatırlı boğaz vurumu;
Buyrun bakalım:
Asab V1
(y) ????

IMG_20211225_223209.jpg

IMG_20211225_223034.jpg

IMG_20211225_223110.jpg

IMG_20211225_223139.jpg

Son düzenleme:
@affi usta ne zaman cikiyor acaba? ASAB V1 talep formu falan doldurak :rolleyes:

456 saat gecmis ve hatta 27.360 dakika fakat hala bir hareket yok, beklemekten yorulduk, duy sesimizi.
bilgi de vermiyorsun, bu kadar olmaz ama yani.
kimse sabrimizi sinamaya kalkmasin ????

aha 1 dk daha gecti iste ASAB V1'siz ????

Ey yokluk!
"...Sidikli kontesim benim,
Ne kadar rezil olursak o kadar iyi..."

Asabımın pilekisi tankı çatladı lakin uzistore'da stok yok, asabım bozuldu yine. Cam çabuk kırılıyor diye uzak duruyorum.
Ne yapmam lazım gelir diye kara kara düşünüyorken aklıma geldi birden diğer ramo'nun sitesine bakayım dedim. Baktım peno V1 tankı stokta mevcut. Asab'a uyar mı uymaz mı diye hiç düşünmeden verdim siparişi. Nasıl olsa elde bıçak, eğe, zımpara gibi basit gereçler var, boy boy conta stogum da mevcut. Tank dar gelirse içten yontulacak, bol gelirse kalın oring kullanılacak, uzun gelirse tıraşlanacak, kısa kalırsa duvara kafa atılacak. Gelen tank ne uzun, ne kısa biraz dar kaldı, yontarak hallettim.
Huzurlarınızda Asab V1.1
IMG_20220721_104724.jpg

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt