• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Aspire Flexus Fit Pod-Mod İnceleme

pantera

Community
Eveet, bugün bir inceleme yapıcaz
bana vozol al, bana pod alak, bana set yapak gardaş bunu alsak sen bana likit yapan mı tayfasının aldırdığı ve içemedim dediği bir ürün var elimizde, flexus fit
öncelikle, cihaz ufak tefek boyutta ve 3.5ml kartuş hacmine (yuh) ve 850mah pile sahip şirin bir arkadaş
kartuş yapısını çook beğendim (fiziki)
poda bakınca lan lan laaaan likit bitmiş dediğiniz anda tataaa bi çıkarıyoruz ne görelim? dipte likit var, coil yakması zor zira coil pamuğu dipte kalıyor
aferin aspire dediğimiz nokta bu
normal bakınca pod bu durumda
IMG_20240216_003148.jpg

kartuşu sökünce coilin halen yeterli likite sahip olduğunu görebiliriz
IMG_20240216_003200.jpg

cihazda watt ayarı, gösterge ne bileyim tuş mod değişimi kıl tüy yok dümmdüz cihaz

içinden 0.6 coil ve bir kartuş çıkıyor
0.6 AF mesh coil buhar ve aroma olarak güzel (aroma daha test edilecek, şarj konusu da öyle) ama kartuş terliyo sanki yaa emin olamadım detaylı içmem lazım
1.000TL aldım bunu iki vozol parasına güzel cihaz, arabada yedek tutacam karar verdim
cihaz tam dl değil, çekmesi bi tık zor
iki tarafta hava deliği var, bana göre rdl şuan 1ohm coil ve deliklerden birine bant çekmek silikonla kaplamak gibi bi aksıyonla gevşek bir mtl pod olur bundan belki 1ohm daha sıkıdır ama elimde olmadığından bilemedim (inceleme için sponsor olan yok mu yaa, o coili de deneyeydim🤗)
başta beğenmedim ama şuan iyi, kendime hayvani pile sahip bi pod alınca satarım heralde ya da baba bana bi pod alak deneyem diyenin eline verir geçerim zaten 3 güne geri geliyor😅

Aspire ülkede çok tutmadı ama, bana göre podmod açısından en iyi cihazları üretiyor. İnceleme için teşekkürler hocam.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam hazır coil için ülkedeki tek firma aspire
nautilus 2 sonrası sıkıntılı ürünü yok, deco ve zelos çok iyi modlar her alanda iyi gibi en azından ortalarda
smok ipx80 var arkadaşlarda, her gün istisnasız temizlik yapıyorlar kartuş akıtıyor...
pod olarak gerçekten beğendim ürünü, bi tık dl yakın olaydı iyiydi

1,915Konular
128,482Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt