• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Blog Bir Esigara Bobinsiz Nasıl Çalışır?

E-sigaralar, e-sıvıyı ısıtarak kullanıcıların soluyabileceği bir aerosol haline getiren pille çalışan cihazlardır.

Tipik bir e-sigarada, e-sıvıyı buharlaştıran küçük bir ısıtma elemanına ve sıvıyı çeken fitil malzemesine sahip bir atomizer bulunur. Atomizerin kalbinde bobin bulunur. Direnç teli ve emici malzemesi, e-sıvıyı buhara ısıtmasına izin verir. Etkinleştirildiğinde, direnç teli bobini ısınır ve kullanıcıların daha sonra soluduğu e-sıvıyı buharlaştırır.

surge-sihirlibuhartv1.jpg

Bir e-sigara bobinsiz çalışabilir mi? Cevap Evet; Çok iyi çalışıyor. Ultrasonik vaping teknolojisi, e-sigaraları bobinsiz hale getirir. Yeni bir ultrasonik vaping markası olan Surge, e-sıvıyı bir buhar bulutuna bölmek için saniyede 3 milyon vuruş gibi süper yüksek bir frekansta titreşen ultrasonik bir çip geliştirdi.

Ultrasonik ısıtma, artan vaping memnuniyeti için nikotin içeriğini daha verimli bir şekilde sunan daha küçük parçacıklar oluşturur. Bu, özellikle geleneksel sigaralardan alternatif arayan sigara içenler için uygundur.

surge-sihirlibuhartv2.jpg

Zararlı kuru darbeleri ve yanık tadı önleyen buhar üretmek için hiçbir kablo ısıtılmaz. Buhar, daha düşük bir çalışma sıcaklığında oluşturulur ve daha az potansiyel toksin ve kimyasal yan ürün üretir.

Ultrasonik atomizasyon teknolojisi tıbbi tedavide yaygın olarak kullanılmaktadır. Şimdi vaping endüstrisine tanıtılıyor. Piyasanın geri bildirimini ve bu teknolojinin vaping uygulamasına dahil edilmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kaynak: Surge

İnternet Sitesi:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

yanılmıyorsam 3-4 sene evvel böyle bir teknoloji çıktı ama piyasaya çıkmadı gibi bişey
burada incelemesi var...
bu yeni bir şirket sanırım daha yenilikçi gibi
ultrasonic teknolojisi gelişince almak istiyordum ama daha zamanı var, pod cihazları pek seven!! tedarikçi arkadaşlar bu yeni sistem sürekli kartuş/coil satışı olmayacaksa asla getirmez ama surge şirketi juul gibi bir sistem yapmış sağolsun babamızı soran yok herkes anamızı soruyor muhakkak bize de gelecektir ama o fiyatlara alan olur mu bilemedim (1.200 puff 8sterlin ciddi fiyat benim için açık konuşalım)
tabii çinli arkadaşlar bunun dolumlusunu da yapacaktır illa ki adam gibi sbs felan boyutunda doldurmalı/tanklı bir ultrasonic cihaz çıkar o zaman bakarız

flood olcak ama dün dikkatimi çeken bişey vardı az araştırıp geldim :)
surgevapor innokin bağlantılı görünüyor, neden ayrı firma kurdular acaba merak ettim
twit atmışlar surgeyi tanıtmışlar
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
burada da direkt innokin surge express kit diyor
bakalım joyetech grup felan bir karşılık verecek mi:)

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt