• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Bir Set Kurucam Öneri Lütfen

miraç

Community
6 yıl aradan sonra tekrardan elektronik sigaraya dönme kararı aldım ancak bazı önerileri ihtiyacım var , şimdiden teşekkürler herkese
ATOMİZER
aslında tabiri caizse taş gibi bir ato istiyorum , akıtma problemi olmayan , tel sarılması ve pamuklaması kolay , tel vidalama yerleri ve malzemesi sıkıntı çıkarmayan , rahat dolum yapabileceğim , en önemlisi piyasada bulabileceğim (malum her ürüne ulaşılmıyor) sıfır ve clon olmayan bir ciğer çekimi ato.
MOD
İki pil ile çalışan yani uzun pil ömrü olan , benim zamanımda SS tel ve DNA çip makbüldü hala öyleyse SS tel çalıştırabilen ( bu arada yaptığım sarım şöyleydi iki SS teli yan yana koyup üç tur atıp aralıksız paralel sarım elde ediyordum 0.13 değer yakalıyordum ) ve DNA çip barındıran , çok kaba olmayan ve tabiki piyasada bulunabilen ve sıfır bir mod
DİĞER ÜRÜNLER
Pil şarj ünitesi , muji pamuk , SS tel ( burada yardımınıza ihtiyacım var kalınlık olarak hatırlayamadım ne kullandığımı ) , seramik cımbız gibi ürünleri de nereden bulabileceğimi bilmiyorum tabi önceden Facebook ta bir gurup vardı çok kalabalık oradan ulaşıyorduk herşeye ama şu an daha zor ulaşmak ve karışık geldi

Başınızı şişirdiysem kusurabakmayın , teşekkür ederim şimdiden

Son düzenleme:
Oyla 0
Uzun bir ara, hoş geldiniz. Piyasa artık POD ve kullan/at cihaz kaynıyor, neslimiz tükeniyor. :)
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Dead Rabbit RTA serisine bakabilirsiniz, en son v3 çıktı. Onun haricinde aynı ayarda Oxva Arbiter v2 RTA.
Bunların nazı yoktur, sarımı kolaydır, akıtmaz.
Tedarik işini telegram gruplarından halledebilirsiniz. Dolandırıcılık işlerini çözmek için de referans grupları var, satıcıları oralarda sorarsınız.

SS çalıştıramayan mod yok zaten. DNA ise bilmem size ne kadar gerekli? Geekvape L200 classic(Aegis Legend 2) bence yeterli, hem sağlamdır. Bunun iki modeli var, classic olanı 21700 pil destekli, olmayanı 18650.
Alternatif şahsi önerilerim için
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
devam edebilirsiniz.
Kod:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Kod içeriğini görüntülemek için!

Çok teşekkür ettim makbule geçti gerçekten üstad

Hocam dead rabit v3 buldum ancak geekvape L200 bulamıyorum . Sadece S100 buldum uyumlu olur mu sizce

Uyumlu evet, siz çift pilli dediniz diye L200 önerdim, S100(solo 2) 1x18650 pilli. DL içim için pek memnun etmez kapasite açısından.

Ben olsam şu saatten sonra 18650 cihaz tercih etmezdim, max100 bulamıyor musunuz, 1x21700 destekliyor. Bunlara 18650'leri de takabiliyorsunuz, uyumlu.

Son düzenleme:
DeadRabbit V3 RTA ile Lostvape Centaurus Q200 kullandım bir dönem. İkisi de güzel ürünler.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt