• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Blaze Solo RDA / Soru

VCANGULER

Community
Öncelikle merhabalar umarım ıyısınızdır ılk defa RDA satın aldım o yuzden bır kac sorum var.
RDA'lar genel olarak damlatmalı oldugundan dolayı lıkıt denemek ıcın kullanımıyla alakalı yazılar gordum ama lıkıt denerken pamugu degısmemız gerekır mı yanı once meyvelı lıkıt denedım daha sonrasında pastaneye gectım pamugu degısmelı mıyım?
RDA dan yuksek aroma performans nasıl alırım ya da kullanım tavsıyelerınız nelerdır genel olarak?
cotton bacon prıme pamuk kullanıyorum exvape cotton buldum ;
1707734927536.png
Sızce aralarında cok fark var mıdır ben hep cotton bacon kullandım değişiklik iyi midir yoksa cb den devam mı?
Genel olarak RDA yorumlarınızı da okumak isterim şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 1707734920435.png
    1707734920435.png
    359.4 KB · Görüldü: 3
Aroması baskın likitlerden sonra yeni bir likit damlatınca illaki önceki likitin tadı kalıyor. Bence pamuk değişimi şart. Ben de valhalla v2 mini RDA aldım. Damlatmak bana pek hitap etmedi. Elden çıkarmayı düşünüyorum. Konuyu takipteyim. Bu arada ürünleri nereden tedarik ediyorsun?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aslında coil iç çapı burada devreye giriyor. Pro versiyonu kaç mm bilmiyorum ama ben mtl haricinde BP mods Cotton kullanmıyorum. Cotton Bacon Prime güzel bir opsiyon dl için. Başka pamuklar da gözden geçirilebilir.

@VCANGULER hocam, Eğer pamuk değiştirmeye üşenirseniz yeni likitle eski likitin karışım tadı 10-15 (max 20) puff sonra geçecektir. Eğer bu sizin için sorun teşkil etmiyorsa bu yolla da devam edebilirsiniz.

@IspartaN hocam damlatma sistemi bana göre daha kolay geliyor, eğer sizi yoran kısmı damlattığınız likit miktarı ise 2-3 gün içerisinde eliniz alışacaktır. Sonuçta, bana göre, rdalardaki aroma hiç bir rtada yok.

Evet bende memnunum aslında ama ilk basladıgım zamanda (2015-2016) cb markası vardı hala aynı hıc mı pamuk sektörü yenılık geçirmedi diye düşündüm sonra ekledıgım fotoğraftakini tedarikçide görünce bir meraklanmadım değil açıkcası.

Hocam MTL de neden o markayı kullanıyorsunuz peki

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt