Değerlendirme buharkeyf1.com ve podmodlikit.com.tr

Zgrrs

Community
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
isimli firmadan farklı zaman dilimlerinde Caliburn G2 cihazını, kartuş ve coillerini temin ettim. Ben ödemeyi, siparişimi oluşturduktan hemen sonra havale yaparak gerçekleştirdim. Farklı yöntemler mevcut.
Aynı firmadan likit temini de yaptım fakat maliyetli ve bu işin teferruat ve güven gerektirdiğini öğrendiğim için likiti kendim hazırlama yöntemine yöneldim. Aynı firmadan iş yerimden birkaç kişi daha alışveriş yaptı, kutusu hiç açılmamış ürünün iadesi konusunda da bir iş arkadaşıma yardımcı olduklarına şahit oldum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
isimli firmadan, yine farklı zaman dilimlerinde Argus P1 cihazımı ve coillerini aldım. Ayrıca Caliburn G2 cihazıma tekrar yedek kartuşu da bu firmadan temin ettim. Ödemeyi yine siparişimi oluşturduktan hemen sonra havale yöntemi ile gerçekleştirdim. Farklı yöntemler mevcut.

İki firmadan da 2023 yılı ilk çeyreğinde yapılan alışverişlerimde, her hangi bir sorunla karşılaşmadan, olabilecek en kısa sürelerde ürünlerimi teslim aldım. Kesinlikle tavsiye amaçlı değil, bilgi amaçlı inisiyatifinize bırakılmış bir yorumdur.

Bende 2 cıhaz alımı yaptığım potmodtürkey istesinde sorun yaşamadım orj ürün geldi hep. ek olarak smok sitesinde coil ve kartuş alımım oldu.

@tuncay&kedileri dilerseniz benim yaptığım gibi bir başlık altında deneyiminizi paylaşın böylece insanlar ana platformda (Tedarikçi Değerlendir) aradıklarına direk ulaşabilmiş olsun. Aksi taktirde burada ki konuşmalar arasında zorluk yaşayabilirler. Ben sizin alışverişinizi takip ettim onu da yazmayı düşündüm ama sizin yapmanız daha doğru olur.

buharkeyf1.com isimli siteden şimdilik iki alışverişim oldu: İlkinde kendi üretimleri 2 adet 30ml salt likit ve bir de 4'lü pod kartuşu siparişi verdim. Kartuş jelatinli kutulu orjinaldi. Salt likitleri, çilek+müz karışık sipariş etmeme rağmen, bana "milkshakeli çilek+muz" gönderdiler. Yanında da bir tütün aromalı likiti hediye koymuşlar. Tadına bile bakmadan site üzerinden mesaj yazıp yanlış ürün geldiğini bildirdim. Değişim talep ettim. Sade çilek-muz kalmadığı için öyle yapıldığını; şayet iade edeceksem, hediye likiti de geri göndermem gerektiğini söyledi. Hatta, hediyeyi de farklı ürün gönderdikleri için verildiğini de yazdı. (Aklınca, sus payı vermiş olduğunu ve iade edersem hediyeyi de kaybedeceğimi ima etti.)
Dedim ki: sizde telefonum var; madem istediğim ürün kalmadı niye açıp bi sormadınız? Çilek+muz seven milkshakelisini de sever diye bir kaide yok dedim. İade ettim ve likit tutarını iade aldım. Hatadan dolayı özür dilemediği gibi, bir de bana "ürün gelince kullanılıp kullanılmadığını kontrol edip öyle para iadesi yapacağız" dedi. Bu tavırları ve mesajlaşma-iade sürecini ağırdan alması çok zoruma gitti. Sitelerinde 7. yılımız falan yazıyor ama yıllandıkça "ürün kakalamayı öğrenmişler" anlaşılan. Neyse...
O ara acemi idim. İiyiki de iade etmişim. Çünkü kısa süre sonra kendim yapmayı öğrenince, likitleri pahalı almış olacağımı da farkettim. (2X30ml 350 TL)

İkici siparişim de bir arkadaşım için kartuş siparişi idi ve yine orjinal geldi. Sorun yaşanmadı.

Piyasada bulamadığım için podmodlikit.com.tr sitesinden nord 4 rpm kartuş aldım, sorun yaşamadım. Sorun yaşarsınız veya yaşamazsınız diyemem tabiki.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt