• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Cb Vs Muji (Veya Başka Pamuk...)

Oogway

Yeni Üye
Ustadlar simdiye kadar cok mod baktim fakat ani kararla İgv u710 almış bulunmaktayım ve bu sarımlı modlu vape camiasinda daha yeni sayılırım mod tamam ato alinacak fakat geldik sarflara.Pamuk olarak bütçemi zorlamamasi lazim öğrenci adamım Mujiyi oven de var döven de ama cb de pahali kaçıyor siz ne onerirsiniz bu ikisi arasindan veyahut o ikisini at kenara suna bak dediginiz var midir acaba cok ust seviyede seyler aramiyorum mtl rta da beni uzmesin kisacasi sorum f/p pamuk öneriniz nedir

Muji tadını tuzunu bilmem ama çok zahmetli olduğu kanısına vardım gördüklerimden. Bp Mods Pro kullanım kolaylığı sunduğu için tercih edilebilir. 2.5mm yada 3mm tercihiyle. Bulunabilirliğini bilmiyorum. Ben geçenlerde @ft1983 den tedarik ettim varmıdır hocam elinde

orj cotton bacon prime iyi seçim olacaktır. kargo dahil kabaca 400.tl gibi .
içinde 10, şerit var 1.şeritden kabaca 10.sarım yapılabilir bu şeriti ikiye bölersek olur. 2,5mm sardığında geçerli bu.
bir şeritden 10 sarım yapabiliyorsak paket içindeki pamuk ile 100.sarım yapmış oluyoruz . eksiği çıkmaz fazlası çıkar bu hesapta.
hergün değişsen 3,ay yapar bu ama en kötü 2 günde değişir pamuk şekerli ürünler kullanıyorsan.
sade veya az aromalı veya likit kirletmeyen aromaysa bu süre 4 ile 5 gün sürer.
işin özünde pahalı diyemeyiz keyifli bir buhuralama için.
clon ürün alma derim ama muji için birşey diyemem orta derece bir ürün.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
bu kaba bir hesap bazı atomizer veya Rba kullanımda az pamuklama olduğundan 1.şerit 3 bölünür böylece kabaca 30, sarım yapar .yani bir paket 300. sarım yapar. .
bu hesaba görede her sarım 1,3 tl yapar .. ikiye bölersek şeriti 4,tl yapar 2 günde değişim yapsan günlük 2.tl masrafın var :)

10 şerit, her biri 10’ar cm. 2.5 mm sarımda düzgün bölünürse bir şeriti 5 parçaya bölebiliyorsunuz. geniş decke sahip bir ato kullanmıyorsanız 2.5 cm pamuk yeterli gelir, bu da her şeyin iyi uygulandığı bir senaryoda 200 sarıma denk gelir. Kısacası pamuk pahalı gelmesi gereken bir şey değil. Bir paket pamuğu en iyi ihtimalle 1 yıl kullanırsınız.

geniş deste halinde ki pamuğu 2,5-3 mm ye uygun şekilde boydan ayırma kısmı en sevmediğim kısmı. Bacon Prime dan bir top kaldı, Bacon v2 paketi açtım öyle duruyor, daha sıra ona gelmedi. bağcık şeklinde olanlardan bir paket aldım 3mm fakat bağcık kısmını telden geçirirken tel deforme olduğundan şimdilik bıraktım. En son Bp mod pro aldım şimdilik onu kullanıyorum.

bp mods 2,5 mm ortalama 10 ay gidiyor bana. bana göre en hesaplı ve neredeyse fire vermeden kullanabiliyorum.

1,901Konular
128,366Mesajlar
9,845Kullanıcılar
karogluSon Üye
Geri
Üst Alt