• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Çilek Krema Tavsiye.

hakan2200

Community
Arkadaşlar 15 adet kadar likit denedim.
En çok begendiklerim.

1. Çilek krema
2. Muz
3. Heisenberg
4. Brain freeze

Yalnız. Çilek kremayı aldığım yerde fazla beğenmedim. Alternatif arıyorum.

Sizin alım yaptığınız yerde, çilek kremadan memnunsanız markasını söyleyebilirmisiniz.

Oyla 0
ben tfa strawberry ripe + tfa vanilla swirl atıp geçiyordum ama oranı çok yüksek (8+5 diye hatırlıyorum) olunca birde dl işinden geçince bıraktım (birkaç ekleme yapılabilir)
şuan üç beş aroma alıp mixleyecek dermanım yok, hazır mixleri revize ediyorum çok lazımsa (misal şekerli bir tat için sweetener eklerim ya da krema az geldiyse bavarian atarım vanilya azsa vanilla tahity koyarım gibi)
@AromaBurada mix alabilir veya @Likit Merkezi hazır likit alabilirsiniz kendilerine danışın, yardımcı oluyor arkadaşlar
ben aromaburada'dan clown pennywise aldım (karpuz&çilekli sakız), kendisi tavsiye etti ama demlenmesi uzun diye de belirtti
aldığınız aroma/likitte çok küçük nüanslarda sıkıntınız varsa kendiniz de çözebilirsiniz, maalesef üreticiler herkesin damak tadına hitap edemez bu çok zor, kimisi şekerli istiyor diğeri çileği çok olsun diyor öbürü vanilyası azmış diyor
en güzeli kendi damak tadına göre revizeler yapmak (bak ben kahve aroması aldım, kombinasyon yapıp denicem 4 farklı likit yapıcam, üretici sundu diye değişmez değil)

Dostum ben demleme vs. Uğraşmiyorum. Genelde hazır likit alıyorum. 5 farklı likit alıyorum genelde. Yalnız hepsinin kapagını açiyorum. Değişik değişik içiyorum. Acaba kapak açıldıktan sonra aroma etkisi azalıyor mu. Onu merak ediyorum. Çünkü 5 tane tüketmek biraz zaman alıyor. 2 ay gibi.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
5 taneyi 1 ayda çok rahat içerim ????
Çünkü mtl-dl karışık içiyorum size tavsiyem şişenin kapağını açık bırakmayın nikotin oksitlenme yapabilir dolayısıyla tatta değişebilir yakın zamanda müsait olunca vegabuhar likit inceleme konusu açacağım ama o zamana kadar strawbery tart ve unıcorn milki denemenizi öneririm bu arada nikotin oranları genelde tam tutuyor o yüzden normalde içtiğiniz nikotinin bir tık altını öneririm

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
30ml Berlin serisi klasik tfa tarifleri ile yapılan, fiyat olarak kimseyi üzmeyecek en dip fiyattan verdiğimiz markamız.
60ml Berlin Reserve serimiz biraz daha yüksek oranlı, çeşiti az tutup uzun süre demlediğimiz serimiz.
Sense serimiz ise üst kalite aromalarla yaptığımız aroma oranını en üst seviyede tuttuğumuz bir serimiz. Premium kalitede diyebilirim.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt