• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Demon Killer - Slacker Cotton *HardCover (inceleme)

Batu Khan 

Doğrulanmış
Merhaba SihirliBuhar Ailesi
Öncelikle hayırlı olsun diyerekten ilk konumu yapıştırıyorum. :D

Demon Killer - Slacker Cotton

1ss.jpg

Gördüğünüz şekilde silikon yapıda, üzerinde doğrulama kodu bulunan yumuşak yapıda Kilitli bir paket içeriğinde 30 adet, uçları bağlanmış 3mm kalınlığında, uçlarıyla 11cm olan 9cm'lik pamuklar bulunmakta.

2.jpg

Yapısı itibariyle Rayon Pamuktan daha yumuşak ve tamamen saf bir pamuk hissiyatı veriyor. Aşırı derecede Gıcır Gıcır bir hissiyatı yok. Gayet normal
Paketi ilk elinize aldığınızda hafif bir Silikon kokusu gelebilir (Paketten) tamamen paketin yapısından kaynaklı. Ancak Pamuklarda en ufak bir kimyasal veya sentetik bir koku bulunmamakta.
Uçları yumuşak silikon benzeri bir plastik ile birleştirilmiş.

4.jpg

3mm sarım içine tam girecek kalınlıkta yapılmış.

Paketi ilk elinize aldığınızda içindekiler çok ince görünebiliyor, ben şahsen paketi ilk elime aldığımda MTL için (2-2,5mm) kalınlığında diye hissederek üzülmüştüm ama paketten çıkarıp pamuklama aşamasına geçince 3mm olduğunu hatta çok rahat bir pamuk olduğunu görmüş oldum.

3.jpg

Tiftikleme/ Rahatlatma muhabbetini yapmaya gerek yok. Çünkü bayağı rahat, liflerinin arası açık da değil, çok sıkı değil, olabildiğince rahat bir pamuk ve ilk deneyimlerime göre, Gayet hızlı ve iyi bir emiciliğe sahip. Yani normal fiber şerit pamuğu rahatlatıp, uygun boyuta getirip önümüze, tak kullan dercesine sunmuşlar.

Aynı şekilde aroma iletimi konusunda da hiçbir sorun yaşamadım ve
Bünyemin yettiği kadar
:)
Zincirleme Çekimde (üstüste 21 çekim ve fazlası) dry hit sorunu yaşamadım.

5.jpg

Sonuç olarak: Rahat, kokusuz ve tatsız bir pamuk olduğu için sevindim. Benim hoşuma gitti. Demon Killer markasına yakışan bir paket olmuş.

Asıl ürün Sayfası:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Edit. Aliexpress fiyatı 15.TL bandında..

Herkese iyi forumlar

Elinize sağlık,11cm olan 9cm'lik boyut seçimi olması iyi olmuş,denemek gerek,ben genelde pamuk,tel gibi ürünleri ae den toplu alıyorum,bu da denenebilir görünüyor.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt