• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Destek Lazım

Zgrrs

Community
Amazon.de yani Almanya dan kuzenler sayesinde aşağıdaki ürünleri alma hedefim var fakat elime geçmeleri tabi getirmeyi başarırlarsa Eylül ayını bulacak ki tek seferde getirmeleri de şart değil.. Pod ürünlerde beni biraz üzdüğü için sabırsızlandığımdan buradan da beni idare edecek ama bütçeyi de zorlamayacak bir kit oluşturmaya çalışıyorum. Thelema Soloyu buradan almaya kalksam tek başına 1700 TL ediyor. Atosu derken iş çirkinleşmeye başlıyor. Aşağıdaki fiyatlandırmayı gördükten sonra insanın eli buradan sıfır alıp bir set kurmaya gitmiyor. Arap saçına döndü kafamın içi uygun fiyatlı bir pico da bulamadım buradan bulursam onun yanına da
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
= 1150 TL bunu alsam diyorum. Ürünler gelince picoyu elden çıkarsam elimde 3 tane set olur. Kendi yazdıkalrımı tekrar okuyunca da zaten ne kadar kafayı yediğim anlaşılıyor. Sen G2 kullanan adamsın ne işin olur 3 tane setle diye ama kendimi durduramıyorum. Oradan ucuz getirme şansı elime geçince delirdim.
Ne diyorsunuz? Bu arada MTL kullanım için tercihleri de değerlendirirseniz sevinirim.

Aşağıdaki ürünler toplamı 3700 TL
= 42 Euro = 900 TL
= 31 Euro = 670 TL
= 63 Euro = 1350 TL
Belki ilave olarak
= 35 Euro = 750 TL

Son düzenleme:
Oyla 0
2fvape de german warehouse u seçin. 10-15 Euro aralığında indirimli atolar oluyor.
Klon çin malı dandik ürünler yerine kayfun tayfun gibi 1 adet ato daha mantıklı olur

Ohhhh bu site daha da karışık. Bu Aliexpres gibi bir yer mi. Amazon.de onlara ulaşımı kolay olur diye seçmiştim. Siparişi ben verecek ve ben takip edecek olsam çok mantıklı bir hamle olurmuş ama ben bile becerebileceğimden emin değilken onları yönlendirmem çok zor olur. Ayrıca şuan için bir tane Ato siparişim olacak yurtdışından genel olarak cihaz ağırlıklı gitmişim. Kizoku zaten set kendi atosu ile geliyor. Bilemedim

Yanlış hatırlamıyorsam Thelema Solo 21700, SBS olarak Kizoku tercih ettim set olduğu için fiyatı makul olduğundan ama iki özelliği bir arada denk getiremedim maalesef. Her ne kadar bende pil kapasitesi yüksek olsun istiyor olsam da SBS lerin çoğu atosuz ve Kizoku nun setinden daha pahalı oluyor. MTL için 21700 gerekli olmaz yorumları okuduğum halde zararı olmaz diye 21700 seçimler yapmaya çalıştım ama SBS biraz zorlar. Kizoku beni kesmez mi diyorsunuz, yanlış bir seçim mi olur.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yok keser tabi kesinlikle yanlış seçim falan değil ama işte 21700 varken şahsen tercih etmezdim.
Bir de dert değil bazıları için ama cebinde bir, sırt çantasında iki mod bulunduran biri olarak yedek pil taşırken iki çeşitle uğraşmak istemem, tek tip olsun isterim.

Aynı şeyleri çok düşündüm ama modeller uygunluklar ve zaten her detayı tek tek araştırmam vs derken iş çok karıştı bazi seceneklerden feragat etmem gerekti. Hala ne yapacagimdan emin değilim. Hoş ürünler gelebilcek mi ondan bil emin değilim. Beni 3-4 ay hem idare edecek hemde moda geçiş yapmami sağlayacak ucuz bir kit siparisi verme niyetindeyim bugun, işten güçten fırsat bulabilirsem elbet. Birde bunun w,ohm v tel pamuk vs si var daha onlar hakkında hiç birşey bilmiyorum.

Bunların siparişini geçiyorum. hazırlıklı olmak adına, Çünkü neden olmasın.
Hepsiburada dan uyguna buldum hepsini sanırım. Belki işinize yarar diye link ekledim. Bir hata var mıdır sizde bakarsanız sevinirim.
Adet = 295 TL
= 220 TL
= 180 TL

DL kullanmıyorum. Thelama solo 21700 desteklediği için onu seçtim

İşlerimi halledip bakmaya çalışayım. İyi de fiyata denk gelmişti yaaaaa :ROFLMAO: 21700 olan aynen kalsın mı? Hangi sırayı öncelik alayım LG mi en iyisi

Kalsın evet. Aslında çok daha iyileri var ama piyasada bulunmuyor henüz.
Fiyat çok uygunsa alın madem, atla deve değil.
Şahsi listem için şuraya bakabilirsiniz:

Powerpointsiz da hiçbir işiniz yok maşallah. Sürekli burada hazır kesilmişi var diyip gözümüze gözümüze :ROFLMAO: Keşke bende bakınca anlasam. Temco tel olacak sanırım bu durumda excel de Molicel M35A olarak belirtmişsiniz. Çok büyük bir fark mı olur VTC6 dan gerçekten bu kadar derine girmeme gerek var mı. bütün sorularım bilmediğimden

Ülkemizde Kanthal marka olmadığı için Temco var sırada evet. Zaten o da lisanslı, sorun yok.
mAh yani kapasite farkı var. Dediğim gibi atla deve değil ama daha iyisi varken ben tercih etmezdim. Üç model yazıyor dikkat ediniz.

fırsat bulur bulmaz bakmaya çalışacağım.

1,915Konular
128,468Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt