• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara DL Mod Kit Önerisi

comefast 

Doğrulanmış
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar elektroniğe geri dönmek istiyorum. Birçok mod ve atomizer kullandım. Şimdi yüksek ve soğuk buhar elde edebileceğim hazır coilli mod kit arıyorum. Yaş kemale erince coil sarmak falan istemiyorum

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ben Drag x kullanmıştım bir süre pnp vm6 0.15 ohm kullanıyordum gayet aromayı güzel veriyordu lakin biraz sıcaktı 65watta kullanıyordum. Birde pnp coillerin kronik sorunu terleme yapıyor coil altında düzenli silmeniz lazım fakat ben beğeniyordum şahsen.

benim oyumda drag x olur. yanında smart coil ile. smart coil akıtma yapmaz ve ekonomiktir. cıhazda harici pilli ve kısa olması güzel. .
şuan kardeşim ve bir arkadaşım kullanıyor çok memnunlar.

Ben Drag x kullandım memnun kalmamıstım acıkcası. Pilin şarjı azaldıkca guc vermesı zorlasıyordu. bu da sınır bozucuydu

Tavsiem sana Smok Mag solo Kit yeni aldim Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve çok memnunum
Voopoo Drag X'i daha önce de kullanmıştım ve size şunu söyleyeyim, bu modele para harcamayı aklınızdan bile geçirmeyin

arkadaşa aspire deco aldık @Esmokertr arkadaştan (gümüş renk)
mod çok yakışıklı, 21700 pil olunca sıkıntı çıkmıyor dl kullanımda (smok mag solo benlik değil şekil olarak, belki atomizeri daha güzeldir bilemem)
tek sıkıntısı kılıf yok, craft666'da var deri ama çok pahalı be
coil ömrü güzel görünüyor şimdilik, 60ml %10 aromaburada malzemesi ile yanmadan bozmadan kullanıldı, 60 içirtiyor üstüne bi 30ml daha gider belki likitine göre (bendeki %2 fe likitlerle gider bence 100ml kadar)

l200 classic kit öneririm hocam coilide rahat bi şekilde bulunuyor , kendimde kullanıyorum

1,896Konular
128,288Mesajlar
9,842Kullanıcılar
Geri
Üst Alt