• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Dna Ayarlar

Elvis 

Doğrulanmış
Dna başlığı göremedim o yüzden buradan sorayım .. DNA 75c aldım DNA forumdan ayar ve tema dosyalarını indirdim evolv kurup ayarları moda yükledim 8 profil oluşturdum , materyal kısmına gelince kafam karıştı ss316 ya baktım 0.00092 ydi birde titanyuma bakayım dedim bende temco vardı 360 olarak ayarlamak istedim ama yine 0.00092 gözüküyor değiştirip 0.00360 girdim ama moda bu şekilde yuklendimi supheliyim o yüzden de denemedim moda bakıyorum bu değerleri gösteren bir bölüm yok sanırım nasıl emin olabilirim titanyum coil takip dene mı dersiniz

Escribe’ın bir sıkıntısı o. Ne hikmetse ya 0.006 gibi bir değer, ya da en son girdiğiniz değeri gösteriyor tel malzemesi ayarlarken. Gerçi 75c için arayüz farklı diye biliyorum ama kendim kullanmadığım için tam olarak Escribe’ın neresinde emin değilim.

Değerin doğru olduğundan emin olmak için tel malzemesinin grafiklerine bakın. DNA75 için olan arayüzde tel materyali ayarladığınız kısımda materyali seçtiğinizde TCR değerine bağlı olarak materyalin karakteristik eğrisi görünüyor ekranda. Farklı tel seçtiğinizde grafik değişiyorsa en azından iki materyal için farklı TCR değeri girmiş olduğunuzdan emin olabilirsiniz. TCR değeri düştükçe karakteristik grafiğindeki çizgi daha yatık hale gelir. Dediğim gibi 75c için olan arayüzden emin değilim ama mantıken arayüzün benzer yerlerinde olsa gerek. Tabii bir de değeri belirledikten sonra kaydedip moda aktarmayı unutmayın...:)

Teşekkürler İşin kötü tarafı bilgisayarım yok ya yarın internet cafeden bakabilirim yada ptesi iş yerinden ?

1,928Konular
128,697Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt