• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara DNA Çipler İçin TCR Tel Profilleri

Kınamayan Adam 

Doğrulanmış
Giriş: Kendi yazmış olduğum yazıdan birebir alıntıdır, 1-2 küçük düzeltme/ekleme yapılmıştır. Link güncellenmiştir.

Forumların çeşitli yerlerinde ve/veya internette tel profilleri bulmak mümkün. Ben kendimce toparlayıp bir başlık altına koymak istedim kendim hazırlayıp kullandığım profilleri.

Mesajlara her tür dosyayı eklemek mümkün olmadığından, harici bir yere yükleyip işi zorlaştırmamak adına tek bir dosyaya toplayıp sıkıştırılmış olarak bu mesaja ekliyorum. Dosyanın içerisinde mevcut olan profiller şu şekilde:
- TCR92-SS316L_TEMCo
- TCR100-SS316L_Zivipf
- TCR105-SS304-Inox_Zivipf
- TCR350-Titanyum_Zivipf
- TCR440-Tungsten-Wolfram_Zivipf
- TCR520-NF30-NiFe30_Zivipf

Ben bu profilleri DNA75 çipli bir modda bilfiil kullanıyorum. Diğer DNA çiplerde denemediğim için kullanılıp kullanılamayacağı konusunda bir şey söyleyemem. Dolayısıyla sorumluluk tamamen sizlere ait olacaktır. Kendinizin kullandığı profilleri de bu başlık altında paylaşmanızda hiçbir sakınca yok, aksine daha faydalı olacaktır.

Hazır yazmışken işlem adımlarını da yazayım, o da derli toplu olsun…
;)

1- Ekli dosyayı indirin, bilgisayarınızın herhangi bir yerine açın.
2- Modunuzu bilgisayarınıza bağlayıp Escribe'ı çalıştırın.
3- Tel profilini yüklemek istediğiniz profil sekmesini açın. En alttaki "Load Profile" butonuna tıklayın.
4- Sıkıştırılmış dosyadan çıkardığınız ilgili profil dosyasını bulup seçin ve seçiminizi onaylayın.
5- Arzu ederseniz profilin diğer ayarlarını değiştirin; "Name", "On-Screen Name", "Preheat" vs. ayarlarını keyfinize göre değiştirebilirsiniz.
6- "Upload Settings to Device" butonuna tıklayarak ayarları modunuza aktarın.

Bu kadar…
;)
;)

Not: Aynı işlemleri kendiniz de yaparak istediğiniz TCR değerinde bir malzeme için manuel olarak profil dosyası hazırlayabilirsiniz. Bunun için daha önce açmış olduğum aşağıdaki başlıktaki adımları takip etmeniz yeterli.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Ekli dosyalar

• DNA_TCR_Tel_Profilleri_SBTV.zip
    3.6 KB · Görüldü: 15
Elinize sağlık üstad ısı kontrolü nife30 dicodes tel ile sevdim aylarca keyifle kullandım ama DNA da her tel sarımında pcden stabil sarım ve ohm watt ayarı yapmak sıkınca mütemadiyen kantala döndüm ? bir gün paraya kıyıpta dicodes alırsam ısı kontrolden şaşmam heralde ?

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt