• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit En Iyi Yerli Likit Markası Hangisi

Nickim10Harf

Community
fiyat performans bakımından en iyi yerli likitçi hangisi özellikle de aroması belirgin ve lezzetli ve taze likit üreten yerli likitçi arıyorum sizce hangisini tercih etmeliyim şu an sky vape kullanıyorum diğer firmalar nasıldır kullanan memnun kalan var mı ?

a-) hepsi
b-) hiçbiri
a seçeneğini açalım; bilindik markalar (manhattan, oops, likitmerkezi, saltica, efkar vb.) güven veriyor (güven önemli, hijyen veya nikotin oranının doğruluğu gibi şeyler), damak tadınıza uyması ile alakalı herşey, ben fivepawns'ın bir likitini beğenmem sen beğenirsin, bana halo tribeca eksik gelir sen adv yaparsın biraz bireysel
b seçeneğini açalım; bizim üreticiler kendilerini parçalasa da TR şartlarında yabancı ile rekabet edecek ne bileşenlere ulaşabilirler, ne teknik personel istihdam edebilirler, ne teknik personel yetiştirebilirler ne de fiziki şartları oluşturabilirler... şuan lab kurup meth yapmakla likit yapmak aynı sayılır hatta tütüncüler bastırırsa likit yapan fazla ceza alır... sayılan ve sayılacak bütün markalar evyap, alınmaca gücenmece yok saltica da evyap, oops da evyap, bilmemnevape de evyap... ben evde daha sağlıklı üretiyorum çoğu facebook/telegram satıcılarından, malzemedeki sıkıntı da satanın boynuna napayım burası Türkiye birader imkan bu...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Thecollection hiç denemedim çokça karşıma çıktı ancak baktığımda bozdu baya gibi yorumlarla karşılaştım. Sizin tavsiyeniz nedir hala aroma olarak tatmin eder mi? En son smokhunter diye bir yerden likit siparişi verdim benim için hüsrandı. Boş hava buharı çıktı

1,903Konular
128,401Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt