• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit Golden Kimya'dan Alışveriş Yapan Var Mı Yakında? Zamanda

Utku

Yeni Üye
Golden kimyadan aroma ve nbase almayı düşünüyorum yakın zamanda alan var mı bazı yerlerde şikayet gördümde.Normalde ilke'den alıyordum ilke'nin aromları çok uzun süre dayanmıyor.

Zaman içerisinde kim ne derse desin kendi denemelerinizi yapacaksınız zaten. Ufak ölçeklerde alımlar yapıp firma yada en azından aldığınız ürünler ile ilgili testler yapabilirsiniz. Ben ilk bu işlere girdiğimde Goldendan alışveriş yapmıştım ama o zamanda şimdiki gibi tad vs gibi konularda hiçbir şey anlamadığım için yorumlasam anlamsız olur. @tuncay&kedileri yakın zamanda oradan alıyordu sanırım.

Başarılı değil, nbase ve aromaları kötü. Tavsiye etmiyorum ve emin olun ilkenin aromalarından çok daha kısa sürede tatları silinecek.

1 yıla yakın zaman kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım golden kimyadan aromaları ve nbase başarılı diyebilirim. fiyat artışı beni başka yöne atdı .
aromalar çokca çeşitli ve yazan aromanın hissiyatını alıyorsunuz birçok arkadaşımız yanlış kullanımla malesef likitleri çöp yapıyor.
salt likit olarak ne koku nede aksi bir tat var ve hiçbirzaman oksitleme görmedim likitlerde. ek olarak likit aromayla iyi içim veriyor.
tek sıkıntı 2 yada 3 ay sonra acımsı bir tat veriyor %15 demlediğinde . ama %7 gibi demlediğinde hiç sorun olmuyor.
nbase olarak wilmar ve sigma denedim bir sıkıntı yaşamadım. dediğim gibi fiyatlar beni başka kapıya atdı .
wogens 3M alıyorum ondada koku tat yok aksi yönden. ama sanki aromayı daha az tutuyor gibi golden aldığım ürünü %7 ile demlerken wogens kimyadan aldığımda %10 ile demliyorum.
bu benim şahsi deneyimim ...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
wogens kimyadan aldığım hiç yapmıyor 3 aylık likit aksine daha güzel içim veriyor. %10 ile demledim
wogens kimyanında salt likit enteresan. baya sert içim veriyor ama sanki miğdede ekşime yapıyor gibi. salt likit kullanmıyorum artık 1 aydır.
60/40 9,mg. sigma merck merck mtl içim yapıyorum.

Guncelleyebılecek var mı fıkırlerını ? Bayram ındırımıyle nbase+ dıy kıt alıcaktım goldendan. bilemedim kafam karıştı

Düzenli olarak aqua berry blast alıyordum, fazlasıyla güzel bir aromaydı fakat son 2 siparişimde gelen aromayla demlediğim likit çok kötü oldu. Onun dışında aldığım likit ve baselerde bir sorun yaşamadım.

1,901Konular
128,385Mesajlar
9,846Kullanıcılar
kbmanSon Üye
Geri
Üst Alt