• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | E-Likit Güncel En iyi Lemon Tart

omrtokgoz

Yeni Üye
Lemon tart severler olarak güncel tattığınız en iyi lemon tart klonu nedir? Kaç hafta demlediniz?

Ben ılkden denedım. Bence orıjınalını de ıcmıstım cok alakası yok. Çok ekşimsiydi. İlkeden alacaktım sımdı onu vampır vapenın lemon sherbetıyle degıseyım en ıyısı.

Safir kimyada orijinal lemon tart dolum varmis bilginiz olsun. Bugun gordum. İlkeye de fiwe pawns gelmis salted caramel cok canim cekti de almadim. Hic yorum bulamadim dogru duzgun youtubede olanlar 7 sene oncesinin.

Ben nedense falcondan goldendan vs hep denedim hepsinden de sadece çok ağır kurabiye tadı aldım hiç limon tadı vs alamadım bende mi sorun var acaba ? Hepsini de 2 3 hafta demleyip denemiştim önerdikleri sürelerde

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bu site globalde ki herkesin reçetesini barındırıyor. Çok kıymetli güzel tarifler var. İlk başladığımızda faydalandığımız olmuştur. Hala bir tarif ararken genel kullanıcıların ortak tarifi bu mu diye teyit için baktığım olur.

1,903Konular
128,401Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt