Sihirli Grup İçini Dökme Durağı

Votka 

Doğrulanmış
Bi gecemiz kalsa, sabahına bi günaydınımız, dese ki bi vazgeçilmezimiz siyah beyaz bi fotoğrafım dursa cebinde, biz resmine bakıp unutsak, tozlu raflardan bi kitap dökülse, bi damla daha düşse yağmurdan payımıza, kendi karanlık sokaklarımıza kendi sokak lambalarımızı dikebilsek, alıntılamasak, bilmesek, umursamasak, yada sevsek, yada bi güneş batımında yüzebilsek, yada bi yağmur sonrası içimizi dökebilsek özgürce, hiç şiir okumamış gibi kötüsünüz bayım diyebilsek, oysaki bayım siz bi sebze bile olamazsınız çünkü enginarın bile kalbi vardır diyebilsek, velhasıl koyabilsek masaya ne varsa içimizde, içimizdekiyle yaşayabilsek...

İç dökmeyse;

Pokemon ilk jenerasyon olarak kalacaktı arkadaş. Pikachu, Charmander, Squirtle ne güzel gidiyorduk. Nedir yani Primarina falan. Benim gözümde pokemon değiller. 2. jenerasyon yine hadi tamam dedik, bozdu biraz ama düzelir, yapmaz dedik ama durmadı. Yine bozdu. Bozdu, bozdu, bozdu. Bir noktadan sonra tamam artık daha fazla bozamaz dedik ama daha da bozdu. Önünü alamadık. Burdan Psyduck'ı saygıyla anıyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Yine iyi dayanmışsın üstad. Ben ikinci jenerasyonu izlerken sıkılıp yarıda bıraktım. En çokta togepi'yi merak etmiştim halbuki ????
Şuan anime dünyasında tek dert ettiğim şey One Piece evreni. Umarım sonunu görebiliriz. Iyiden iyiye giden bir seri her bölümünde sona daha yaklaşıyoruz. Ama umarım bu arada mangakaya bir şey olmaz. Allah sevdiklerine bağışlasın ????????

İnsanoğlu keyif almak için eziyet çekiyor
Keyfini çıkardığınız şeyler için çektiğiniz eziyete değiyor mu baĞri

kıhhkıhh kıhh hkaıhaha

Güzel konu olmuş, bazıları var, güya amaçsız duruyor, güya her şeyi aşmış duruyor. Ama tek amacı, hobisi sadece insanlar. Onlara saygısızlık yapmak, caka satmak, hin aklını zeka gibi sunmak, sözüm ona onları aşağılamak vs vs...Bir bitin be kardeşim.

İnsanın kendisine yaptığı kötülüğü düşmanı bile yapmaz, yapamaz

1,893Konular
128,242Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt