• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara İnceleme Standartları Olmalı mı?

Eticon

Community
Selamlar, yeni bir oluşumuz, içeriğimizi zenginleştirmeliyiz ama!

İncelemelerde belli standartların tutturulması gerektiğini düşünüyorum.

Sözgelimi xxxx pamuk

Güzel ama likit emilimi yavaş, bir kere emdikten sonra iyi. İki fotoğraf tamam mı olmalı konu?

Ya da *** aroma ben şunları aldım, alanlarda inceleyip yazsın

Burada emeği eleştirmek kesinlikle istemem ama özensizliğe de tahammül edemiyorum bazen.

İnceleme yapan arkadaşlar genelde detaylı inceleme yapıyorlar zaten . Üye incelemelerinde dediğiniz gibi olabiliyor onada karışmak doğrumu bilemiyorum . Sonuçta bir üyenin içinden gelip açtığı bir konu oluyor 1 tane bile fikir belirtse birilerine faydası olabilir sonuçta

Kesinlikle katılıyorum @Eticon hocam size (y)
Ben inceleme yazısı adı altında 30 küsur karikatür görmek istemiyorum mesela (n)
Pamuk denmiş girip bakıyorum, konuda bir kaos ortamı o_O 3 tane pamuk fotosu geri kalan karikatür.

İnceleme mi ?
Tanıtım mı ?

Çoğu paylaşım video da tanıtım yapılıp inceleme deniyor adına
Burdan teli geçiriyoruz şurdan vidası ringleri böyle ahanda inceleme yaptım ?

@Eticon hocama saygı duymakla beraber hedef kişiye biraz haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Herkesin bir tarzı var ve bu arkadaşında tarzı bu.İşin sonunda bir emek veriyor ve beğenmeyen okumasın diyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Herkese saygı duyuyoruz, o yüzden isim vermiyoruz hocam :)
Ama aynı forumda noktasından virgülüne kadar detaylı şekilde inceleme yapan @Denklem2a ile de denk tutamıyorum maalesef.
Yoksa herkes istediği şekilde inceleme-yorumlama yapmakta özgür. Burası özgür bir forum olduğu için de fikrimizi beyan etmekte bir sakınca görmüyoruz, görmüyorum.
Mesela başka birileri de benim eleştirme şeklimi beğenmeyebilir, istedikleri şekilde de bunu dile getirebilir.

Birakin millet istedigi gibi, istedigi sekilde yazisini yazsin, yok karikatur koymus, yok manzarali resim kaktirmis.
Fakliliklar iyidir, guzeldir, kimi mizahi bir dille anlatir, kimi ciddi, okudugunuz yaziyi yazan o an nasil bir ruh halinde yazdi bilemezsiniz ki.
Ustelik herkesin tek duze olmasi dunyanin renklerinden calmaktir, "fakli" olacak ki "renkli" olsun.

Yapilan incelemenin urune uygun olmadigini dusunuyorsaniz konuya yazar dusuncelerinizi belirtirsiniz, yok inceleyi begenmiyorsaniz o zaman ya okumaz, izlemezsin ya da daha iyisi kendi incelemeni yapar foruma bir "renkte" sen katarsin ?‍♂️

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt