• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Sigara Infinite & HCigar Taifun GT kıyaslama

PoleStar25 

Doğrulanmış
Merhaba SihirliBuhar Ailesi

Uzun zamandır severek kullanmış olduğum İnfinite klonu Taifun GT nin yanına birde Hcigar klonu Taifun GT aldım hazır almışken görsel olarak kıyaslamak istedim.İçim olarak bariz bir değişkenlik yoktur .İçim, kurulum ve kullanım olarak çok yakınlar mı desem aynılar mı desem bilemedim her ikisi de çok keyifli tabi bana göre

Yardım ve desteklerinden dolayı @körpebuhar abime teşekkürlerimi iletmek isterim.Eksiğim yanlışım varsa da düzeltmesini rica ederim tabi sadece körpebuhardan değil bilgisi olan herkesten paylaşmasını beklerim şimdiden teşekkürler....

İlk olarak kutu ile başlayalım renkle birlikte bir iki farklılık mevcut.Hcigar klonun da Made in Germayn yazarken İnfinite klonun da yazmamışlar.Hcigar klonunun kutusunun arka bölümünde mıknatıslı bir yapı mevcutken, İnfinite klonun da mıknatıs bulunmuyor
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Bu resim için malesef yorum yok.

İnfinite klonun da ki logo bariz koyu iken, Hcigar da soluk bir logo kullanılmış.Hcigar da hava kanalının olduğu tırtıklı bölme daha ince infinite ye göre 510 pinine yakın olan tırtıklı yapıdan bahsediyorum karışılık olmasın

Hcigar klonun da pamuk kanalı daha geniş bir yapıda iken infinite de daha dar bir yapıda.
İnfinite klonun da hava kanalının sabit bir çıkıntısı mevcut mtl kit kullanılmasa bile o çıkıntı mevcut kalırken Hcigar klonun mtl kit takılmadığı sürece hava kanalı deck ile düz oluyor her hangi bir çıkıntı mevcut değil.
Hcigar da yanma odasının topCap i düz katmansız yapıya sahipken infinite klonun da çıkıntı mevcut
Hcigar klonun da vida tutturulan kuleler yerinden söküle bilirken infinite klonun da yerinden çıkmıyorlar sabitler (Aslında çokta zorlamadım belki ben çıkaramamışta olabilirim)
Ben de 3 farklı tipte mtl kit mevcut biri hcigar ile gelen biri orginal (orginal ile hcigar ın mtl kitleri aynı şekilde dizayn edilmiş.İnfinite'nin mtl kiti elimde mevcut değil olsa idi belki o da orginale benzer yapıdadır bilemiyorum) biride el yapımı mtl kit. kitlerin tamamı her iki atomizer ile de uyumlu
Coil sabitleme vidaları ve 510 pin vidaları da uyumlular

Bendeki gt1 infinite benziyor ama aldığım kişi de emin değilim ama infinite olması lazım demişti. Anlamanın bir yolu var mı ?

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt