• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Juul İçi̇n Hangi̇ Teli̇ Kullanmalıyım?

BETANORM

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba uzun zamandır juul kullanıyorum fakat artık juul kartuşlara aşırı para vermekten ve bulamkta zorlanmaya başladım yavaş yavaş refil yapmaya bailadım son zamanlarda öncelikle pamuk değişimiyle başladım fakat biyerden zonra tellerin kararması katran gibi katmanlar oluşması canımı sıkmaya başladı bundan dolayı bi kaç araştırma yaptım fakat juul için hangi tel kullanılmalı net bi sonuca varamadım bi kaç arkadaşın söylediğine göre 32ga kanthal tel kullanmışlar ve herhangi bi sorun yaşamamışlar bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olun …

Bir videoda aşağıdaki ekranı yakaladım, 6 tur sarılmış gibi görünüyor, ama jull tanımadığım için, ohm değeri herhangi bir yerde yazılmış olsaydı bile bu değerle bir hesap yapılabilirmiydi emin olmak zor şahsım adına. Telin bakır aparata nasıl tutturulabilir olduğunu da göremedim.
Adsız.jpg

Nasıl yapıldığıyla ilgili bilgim var yabancı youtube videolarından izledim tek izlediğim videolardada bekirtilmemişti tel cinsi tek aklıma takılan soru tel cinsi

Arkadaşlar juul kullanıyorum ve telini değiştirmek istiyorum 32ga kanthal tel 4 tur uygun olurmu bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

Sökmedim hayır ama isterseniz fotoğraf atabilirim teller kararmış olduğu için anlaşılırmı bilemedim

genelde bunu görmüştüm benzeri cıhazlarda sizinki nedir bilemiyorum .
ama bendede aynı cıhaz var değişik modeli olabilir ama coil içinde mesşh coil vardı demekki sizinki farkı .
46317596_10156290575076028_8695907219197132800_n-714x960.jpg

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt