• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Kayfun Mini V 3 Centre Pin İzalatörü

sezginaltan 

Doğrulanmış
elimde olup denemesi için arkadaşıma verdiğim kayfun mini v 3 ün centre postu alttaki merkezi tutmuyo.r . araştırdığımda atomizerin kronik sorunu olarak karşıma çıktı. fazla sıkmaktan ortaya çıkan hadise.

kimi arkadaşlar hava ayar problemini plastik afc vidası alarak çözmüş. kimi sanayii de vida uydurmuş sabitlemişler nasıl yapmışlar bilmiyorum Aynı problem orijinal ürünlerde de olduğunu soyleniyor.

almış arakadşar varsa elinde fazlalık talip olabilirim .ya da bir çözüm yolu öneren varsa
su fasttech deki ürün de hiç benzemiyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Kv3.1_UserManual_03.jpgfotodaki 1-a olan vida lazım

Atomizeri komple söküp baktınız mı hocam? Genelde v3 minilerin kronik sorunu coil altı iç hava bacası (fasttech ten link attığınız parça) nın kırılmasıdır, sizin resimde 1a diyerek gösterdiğiniz parça 510 pin,
$2,15 Replacement Center Post Screw Pole for Mini V3 Atomizer (5-Pack) - Mini V3, Center Post Screw Pole, 5-Pack (free shipping) - FastTech.com

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

bu 510 pin olan vidayı da Karaköy Perşembe pazarına yolunuz düşerse Samur civata firmasında bulabilirsiniz sanırım.

Son düzenleme:
Urununuz orijinal ise Volkan Bey ( bosphorus vape ) e sorabilirsiniz. Kendisinde olma ihtimali cok yuksek. V3 mini yoksa prime sorun ikiside bir biri ile uyumludur.

Konu başlığı başka parçayı tarif ediyor konu sahibi anlatımında baska parçayı tarif ediyor en sona resim koymuş o da başka parçayı tarif ediyor :ROFLMAO:

Siz kendi atomizerinizin bir iki tane fotosunu koysanız daha net olacak sanki çünkü yanıt veren tecrübeli buhardaslar cok doğru yönlendirme yapılmamasına rağmen oldukça faydalı ve yardıma yönelik cevaplar vermişler. Sıkıntınızı tam anlatabilirseniz daha da fazla yardımcı olacaklardır bu konuda müsterih olun.

Hocam valla bende anlayamadım ancak aradığınız izolatör ise "DIY Accessories Set for KF Mini V3 Atomizer" Ft den şu şekilde arama yapınız.

Hocam, hava ayarını 4 deliğin 3 tanesini kapatarak sabit olacak şekilde çözdüm. 3 deliğin içini sıcak silikon ile kapattım. Isıya maruz kalan bir bölge olmadığı için problem olmadı.

Hava ayar vidası ile pek verim alamadım.

Resimde gösterdiğiniz (b1)parçayı bulamazsanız kendiniz yapabilirsiniz. 2 karışımdan oluşan çelik yapıştırıcılar var. Yapışmasını istemediğiniz bölgeye krem veya yağ sürüp yapıştırıcısı uygulayın, vidayı yerine takın (sıkmadan) kurumasını bekleyin.
Yada teflon bant ile bir çözüm üretebilirsiniz.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ustad aradığım o kucuk vida. elinizdeki. anlatım kusurları oldu konuyu düzenleyemedim. arkadaslar kusura bakmasın. fasttechteki attığım link hatalıydı evet :)
adres bilglerini attım size. musait olduğunuz bir gün ilgilenirsiniz. çok sağolun

Ekli dosyalar

• kayfun mini.jpg
    kayfun mini.jpg
    16.5 KB · Görüldü: 14
Son düzenleme:
1,930Konular
128,734Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt