Genel Sohbet Kayıp Aranıyor

Kimse kalmadi ki ne komsu da ne burada, bakiyorum hic eskilerden fazla kalan olmadi. Giden gitti artik, sanirim yeni bir seylerin olmamasi ve tabiki kuskunlerinde cok olmasi etkiledi :(

@Türk üstada ulaşamıyorum.

Mayıs'ta kargoladığım bi'şeyler için "Sıkıntı yok, şu an acil nakite ihtiyacım yok, eliniz rahat olduğunda verirsiniz, benim de sıkışık dönemime denk gelir daha güzel olur" demiştim, o sırada İstanbul'dan Antalya'ya taşındığı için biraz sıkışıktı kendisi çünkü.

Geçen ay paraya sıkıştım ve "eliniz rahat olduğunda verirsiniz" dememe rağmen yazmak zorunda kaldığım için de utana sıkıla hatırlattım kendisine. "Unuttum hocam ben onu, hemen şaapayım" cevabını aldım, ama o gün gelen giden olmadı. Ertesi gün tekrar hatırlattığımda da çok yoğun olduğuna dair bir ofis fotoğrafı aldım kendisinden. İnsanlık halidir bugün yarın gönderir müsait olduğunda/maaşını aldığında v.b v.b. diye düşünerek bekledim, üstünden bir ay daha geçti. Geçen cuma tekrar hatırlatayım dedim ama whatsapp'a girmesine rağmen mesajlarımı ısrarla okumadı, bugün yine yazdım yine online oluyor ama okumuyor, forumdan yazıyorum cevap yazmıyor, cuma da telefon ettim açmadı, bugün de telefon ettim açmadı ve geri de dönmedi.

Hukuksal bir konuda uzun uzun telefonda konuştuğumuz ve sağ olsun yardımcı olduğu için samimiyetimiz olduğunu düşünüyordum ama iyilik yapıp denize mi attım acaba diyorum şu an.

Tanıyan eden varsa mağdur olduğumu iletebilir mi acaba kendisine rica etsem?

"Durumunuz yoksa geri gönderin, ben satıp nakite dönüştüreyim" de dedim halbuki geçen ay da, bu ay da. 165 lira için düştüğüm şu pozisyona üzülüyorum. Buraya yazmak zorunda kaldığıma da ayrı üzülüyorum. Ruh halim; MSN'den silinmişim gibi bi'şey..

:( kendi şahsi ve başka bir takım problemlerden ötürü önümü göremez durumda idim, dün gece @fox mulder hocama dönüş yaptım. Olası herhangi sorun bugün çözülmüş olacak ve kendisinden helallik isteyeceğim.

Ekleme : yerden göğe kadwr haklı

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt