Genel Sohbet Kosova Vape Shop

DoktorBuhar 

Commercial
Merhabalar;
4.5 yıl önce Kosova prishtine'de açmış olduğum vape shopu hala işletmekteyim.
Uzun zamandır forumlardan uzak kalmıştım.

Gelip giden ve görüştüğümüz birkaç arkadaş dolayısıyla bir konu açma gereksinimi duydum.

Kosova'ya gelen forumdaşımız olursa mutlaka beklerim ülkede ki tek vapeshop olma özelliğini taşıyoruz hala :)

Fiyatlar konusunda büyük beklenti içinde olmayın bu işin Tr'den daha ucuz olduğu ulkeler sadece Amerika ve Almanyadır :)
Cihazlar ve likitler ya aynı fiyat yada daha pahalı genelde :) smok vaporesso ürün gamı oldukça geniş premium likit konusunda cuttwood, dinner lady, naked, dinner lady, glas, pachamama vb. Ürün gamı geniştir.

Önceden gelmeyi planlayıp yurtdışından spesifik ürün çekecek arkadaşlara gelip alması koşuluyla yardımcı olabilirim.

TURKIYEYE HICBIR SEKILDE GONDERIM YADA KARGO MUMKUN MEVCUT OLANAKLI IMKANLI DEGILDIR YOKTUR.

Sevgilerle.

hocam merhaba, siz sanki burayı bi ara devredecektiniz hafızam beni yanıltmıyorsa, sanırım sağlık sorunlarınız vardı, bunlar çözülmüş; sevindim????
yeşil pasaportu randevu bulursak kapıp avrupaya açılıcaz bi terslik olmazsa, en azından kahvenizi içmeye geliriz????

dipnot: kosova için vizeye gerek yok arkadaşlar ama ben madem çıkıyorum etraflıca dolaşayım kafasındayım o yüzden yeşil pasaport lazım bana, siz isterseniz fıtı fıtı gidebilirsiniz karşılıklı muafiyet anlaşmamız bulunmakta kosova ile... beş yıldızlı otelde besilik dana gibi oturup akşam yemeği için sıra beklemektense avrupayı gezmek iyidir, bi tık fazla harcarsınız ama o fazlalık kısmı da telefon sigara alkol vape ürünleri ile tamamlıyoruz zaten hatta karlı çıkıyoruz????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Merhabalar evet bizim ufaklığın durumlarından dolayı devretmeye çalışıyordum ama kimseye anlatamadım ülkem vatandaşı lokmacı açmakla meşguldü o sıralar :) iyi kide anlatamamışım ????

Yeşil pasaporta basvuru yaparken uçak bileti rezervasyonu yaptırıp 10 15 gun sonrasına o evragida basvuruya ekleyin hizli geliyor pasaport. Değilse 3 ayda anca geliyor bilginiz olsun.

Mutlaka beklerim

o lokma furyası neydi öyle yaa???????? makine üreten satan öyle böyle kazanmadı, sarı site makine ilanından geçilmiyordu, hakkınızda hayırlısı olmuş diyelim, ufaklığın iyi olmasına sevdindim, onlar öksürse biz gece uyuyamıyoruz...
üstat ben temmuza kadar 100km bile gidemem???? o yüzden beklesem de önemli değil ama 750tl zarar ettik zamlar gelince napalım...

Hocam ufaklık için geçmiş olsun, komşu formdan göz aşinalığımız var sizin kosova daki vape shop dükkanınızın olduğundan haberim var.Burda başlığınızı görünce bende birşeyler yazayım dedim.2023 ün ilk haftası yeni pasaport almak için bosnaya gittim fırsattan istifade sarajevoda e.sigaralara baktım bana hitap eden bişey bulamadığım için işlerimi hallettikten sonra hırvata geçmeyi düşündüm fakat burdaki vaperler hırvatında burayla pek farkının olmadığını söyleyince vaz geçtim aslında italya bu konuda çok iyi ama benim zamanım olmadığı için gidemedim siz hiç aklıma gelmediniz gelseydi size uğrar bi çayınızı içer tanışırdık aradıklarım varsa sizden alabilirdim hemde bu vesileyle kosava daki anılarımı tazeler belki eskilerde kalmış birilerini biyerleri görüp hasret giderirdim (bosna ve kosava benim 2ci vatanım) inşallah bir daha o coğrafyaya gelirsem size uğrar tanışır birazda gezerim.Görüşmek dileğiyle Hayırlı işlerin olsun????

Son düzenleme:
makedonyada ikamet ediyorum buraya kargo imkanınız varmı problem oluyormu buraya kargoda.

1,901Konular
128,366Mesajlar
9,845Kullanıcılar
karogluSon Üye
Geri
Üst Alt