• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit Likit Tercihi Konusunda Yardım Lazım

Ex1st

Community
öncelikle merhaba, vaporesso veco one plus elektronik sigara aldım bu hafta elimde oldu fakat içine salt likit mi yoksa normal likit mi koymalıyım bilmiyorum daha yeniyim ve yardımınıza ihtiyacım var. bana likit marka ve modeli önerir misiniz ?

Hoşgeldin forum'a salt likit tükebilirsin cihazla fakat normal likit tüketmeni tavsiye ederim doyum ve kullanabilirlik açısından daha avantajlı olur.
Hazır likitler genellikle 50/50 yazar ne kadar doğru pek bilgim yok yerli satıcılar var telegramda 70/30 ve nicotin oranı belirtinsen pod için ideal oluyor besleme sorunu yaşamıyorsun.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba aramıza hoş geldiniz. Cihazınız salt kullanımına ve mtl likit kullanımına uygun değildir. Kutu içeriğine baktığımız zaman
Coil : Ceramic EUC 0.3ohm; tradational Clapton EUC 0.3ohm bilgisini görüyorum. Bu ohm değerindeki coiller DL(Nargile çekimi, ciğer çekimi) dediğimiz içim türüne uygundur. Yani 0,3,6mg değerinde bir likitle kullanmanızı öneririm

bakın salt nikotin galat-ı meşhur olmuş durumda, her tür nikotini dl atomizerle içersin ama zehri belirleyen miktarıdır????
12mg salt (anca evyap ama hazırda bu oranlarda satan yok) veya 6mg freebase içilebilir (50mg salt da içersin aslında rahatsız etmeyebilir içerken ama sonradan kötü etkileyebilir)... ama 6mg chem nic olan bir nbase/likit alırsan içemezsin 0.3ohm ile, ben mtlde bile içmem öyle sert...

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt