• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü LostVape Orion Pod Mod Kullanıcıları Kulübü

Seyfullah_Taha 

Council
Doğrulanmış
Vape Lost Orion kullananlar uzun vadede karşılaştıkları sorunları, bilgi ve deneyimleri bu başlık altında paylaşabilirler diye düşündüm.

Mesela sarım vs. deneyen varmı yada coilleri yurt içi - yurtdışı tedarik konusunda referanslar... gibi

1605

Ben sarımı için çok uğraştım ama olmuyor.
Plastik parçaları eriterek birleştirmişler. Keserek açabildim ama sonra toplamak imkansız. Sarılabilir metal kartuş üretimini bir firma çıkaracak diye duydum. Beklemedeyim.

Sıkı MTL ciyim. Soğuğa yakın buhar tercih ederim.
Salt likitlere karşıyım.
Orion Q kullanıyorum dışarıya çıkışlarda normal likitli. Hava kanalı kapalı şekilde.
Orion Q kartuşları 1.0 ohm ama sabit 17 w ateşliyor ve sıcak buhar, biraz zor alışacağım galiba.

Günaydın... 0,50 Ohm yedek kartuş alabileceğim bir yerli satıcı tavsiyesi lazım... Şimdiden teşekkürler

şundan bir tanede bende alsam mı diyorum
Ama kartuş falan bana ters şeyler
Sarımı nasıl imkanı var mı ?
Yaz geliyor malum ufak bir şeyler lazım at şortun cebine yada iş yerinde pantolonun cebine rahatına bak tarzı

Hadi hayırlısı bakalım Nisan ayının içinde Kanadalı Odis tarafından yeniden sarılabilir kartuş çıkarılması planlanıyormuş.
Ekran Alıntısı.JPGalQmO2.jpgNnBmvg.jpgoX7v42.jpgodis_orion3.jpgEkran Alıntısı1.JPG

Son düzenleme:
Bi tedarikçimiz de bu drip tiplerden getirse yada yerli imalatcılardan biri yapsa da alsak
d96f9c66928c3fe82240977f3962c69e.jpg

Şeytanla Kavgalı Günahkar Kul!..

Hoşuma gitti. Deck geleneksel atomizerler gibi, salt için değilde boyut için düşünülebilir.

Selam
Orion q ile orion dna arasinda ne farklar var?

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt