• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Mod Ato Önerisi

erhan289 

Doğrulanmış
S.a yakışıklı bir sbs veya boru mod ato önerisi yapar mısınız? 😁 Yakışıklı mod sayfasını gördüm kıskandım 😂😂😂

Oyla 0
Butce de belirtirseniz iyi olur hocam :)

Yakisikliliga çok takılmayın, SBS ler taşıma anlamında çok faydalı. Paramour ve bishop ikilisi aşağıda. Yine tip olarak begendigim kizoku da dolapta hiç açılmamış şekilde duruyor, hala kiyamadim acmaya. Fiyatı uygun herhangi bir SBS iş görür diye düşünüyorum. MTl de hepsi aynı işi goruyor sonuçta.
IMG_20240218_215619.jpg

2fdeal dan Berlindeki kuzenime gönderilecek şekilde Hadron lite da uygun fiyatla almaya çalıştım ama ödeme kısmını Türkiyeden aşmayı başaramadım. @PcKoPaT hocanın bir tane satışta olan ürünü var ama takas düşünüyor sanırım sadece.

Kuzenimin kart bilgileri ile buradan ödemeye çalıştım ona da izin vermedi. Paramour uda 18650 ile kullanıyorum sizinde böyle bir desteğiniz var yine de ağır mı oluyor. Yani ağırda kişiden kişiye değişir. Belki paramourda o kadar ağırdır bilemiyorum.

Paramour 102.1 gr, Hadron 123 g olarak buldum şimdi sitelerden, deli gibi bir fark ta yok aslında

1,907Konular
128,444Mesajlar
9,851Kullanıcılar
SeymaaSon Üye
Geri
Üst Alt