• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Mod Nedir? Çeşitleri nelerdir?

vape.istanbul 

Doğrulanmış
Elektronik sigaraların bölümlerini incelediğimiz Vape Akademinin kinci bölümünden Modlar veModlarda kullanilan chip setlere genel bir bakis yapip en cok merak edilen sorulara cevap bulmaya calistik. Yine en cok merak edilen Elektronik sigara patlar mi sorusuna yine cevap vermeye calistim.

Temel olarak regüle ve mekanik olarak iki kısımda inceleyebileceğimiz modlar regüle kısımda farklı chip setlere sahip cihazlarla yeni başlayan kullanıcıların biraz kafasını karıştırabiliyor. Sanırım bana en çok sorulan sorulardan biri de bu olmuştur.

En basit ve temel düzeyde basit bir şekilde anlatmaya çalıştım. Umarım faydası olur. Lütfen aklınza takılan soruları sormaktan çekinmeyiniz.

DNA cihazlarinizla alakali daha fazla soruya cevap bulabılecegıniz
EVOLV internet sitesi
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Yihi Chip set ile akalaı resm web sitesi

Voopoo Gene chip set resmi internet sitesi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

siyah eldiven sanırım gurmelerden cok daha önce benim kullandığım bir objeydi. Malum likit vs derken ellerin yağlanması hissinin önüne geçiyordu. Kimi zaman 15-20 pumuk değiştirmesine yada tel yerleştirmeye yardımcı oluyordum. Beyaz olan eldivenler pudralı, kotlara veya siyah renkli bir tshirte bulaşması gerçekten can sıkıcı olabiliyordu. Bu yüzden hem alıştım hemde sevdim siyah eldiveni. Videolarda bir başka avantajı ise Atomizerin ön plana cıkmasını sağlıyor. Ayrica kameranın daha rahat odaklanmasına yardımcı oluyor. Bir baska sey ise ben video izlerken kisinin tirmaklarina bakip bazen konuya olan dikkatimi kaybediyordum. Bide siyah candir

?(y)

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt