• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Ohm Atlama

Maraz

Community
1.01 den 1.02-.1.05 e kadar ateşleme yaparken ohm atlaması yasıyorum temas etmiyor bir yere deck ayrı olduğu zamanda atlama yapıyor acaba arctic fox dan dolayı mi yapıyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Modun güncelleme fonksiyonu mevcut mu ? eğer öyle ise son sürüm yüklü mü ? eğer atomizer bacasına değen tel olmadığından eminseniz, tel bacakları iyi sıkıldı mı ? üçüncü ve son yapılacak işlem modun 510 yuvasını az bir kolonlayı kulak çöpü ile temizlemek.

Benim de özellikle DL atolarda başıma gelen bir sorundur bu. Çift coil sarımlarımda telin bacaklarını oturtup dryburn yaptıktan sonra başıma geliyor. Ateşlemelerarasında ve sonrasında ohm farklılıkları oluyor çözüme ise her zaman coil bacaklarını sıkarak ulaşıyorum. Denemenizi tavsiye ederim..

Ateşleme bittiği zaman ilk zamanki ohm değerine geliyor fazla bi atlama da olmuyor zaten örnek 0.88 ise 0.89 0.90 oluyor ateşleme bitince 0.88 ohm a geri dönüyor

Onu arıza olarak görmeyin. Sıcaklık değişimine bağlı olarak meydana gelen direnç değişimidir. Normaldir.

aslında ohm atlama sorununu bende yaşıyorum şuan kanthal a1 kullandığım için önemsemiyorum ama ısı kontrollü teller kullanmaya başladığımda sanırım sorun yaratacak gibi :(

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt