• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Pico Plus Ve Swag2, Başlangıç İçin Hangisi Uygun?

Oogway

Yeni Üye
Başlangıç seviyesinde mtl icin hangisi daha uygundur her iki cihazin da + ve - leri nelerdir hangisini almak daha mantıklı

MTL içimde tek pilli her hangi bir cihaz işinizi görür. Fiyat olarak hangisi makulse tercih etmenizde bir sorun yok. Pico Pluslarda klon chip olmamasına özen gösterin sadece.

hocam ikisi de kötü değil ancak alternatif olarak bütçe varsa sbs mod bakılabilir (mesela kimse brunnhilde sbs satmıyor, bulsak normal fiyatlara alacaz ama yok)
ben pico 2 daha çok beğeniyorum mesela daha güzel görünüyor, görünümün dışında pico plus ile swag arasında seni rahatsız edecek bir fark yok
maymun iştahlı olmazsan alacağın tüm modlar seni mtl içimde üzmez bence, bende 2 tane thelema solo bi tane de L200 var yedek tutmak önemli, bütçen varsa ikisini de al biri yedek durur veya değiş değiş kullanırsın mis gibi😊

SBS de sarım zor gercekten. Elinde thelema solo olduğu için sorun yaşamıyorum ama muhtemelen aşağıda ki şekilde çözüm uretirdim.
IMG_20240322_102419.jpg

çipinden dolayı ( :ROFLMAO: ) benim önerim swag 2 olurdu ama üretimi yok ve hangi seride axon çipe geçti hatırlamıyorum. bulabileceğiniz swag eski çipli olacaktır büyük ihtimalle.

eğer uzun demezseniz vaporesso gen80s , target 100 ya da target 80 (3000 mah dahili pilli) de bakabilirsiniz.

mesela denk getirirsem kendime bir tane vaporesso gen nano alabilirim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba iki cihazı da aktif kullanmaktayım.
Pico plus dışı sağlam olsa da çizilebilir ve ss hariç renkler boya atması yapabilir bu sebeplerle kılıf kullanmak gerekebilir ,şık bir makine
Ohm atlaması vs yapmaz kullanımı basittir, ekran parlaklığı kısma , puff okuma gibi ayarları yoktur.
Swag 2 dışı sert platik olmasından dolayı hem çok sağlam hemde kolay kolay çizilmez kılıf kullanmayı gerektirmez.
Ateşelemesi çok hızlıdır,çipi çok güzeldir
Ekran parlaklığı kısma , 100k ya kadar puff sayma gibi ayarları vardır
Ekranın yönünü dahi değişebiliyorsunuz
Eksi yanı ise pico plus a göre daha az ömürlüdür , 510 pine likit dökülmesini vs kolay kolay kaldıramaz bende vardı iç lehimlerinde sıkıntı oldu bir keresinde , yaptırdım sorun çözüldü
İki üründe listemde mevcut dilerseniz bakıp sipariş edebilirsiniz.
Thread '♨️Güncel Ürün Listesi♨️'
♨️Güncel Ürün Listesi♨️ | Tedarikçi İlanları|Sıfır Ürünler

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt