• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Pil şarj cihazı ve 21700 pil hakkında

Mignonetye 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar, ilk olarak elimde yaklaşık 7seneden beri kullandığım nitecore i4 var (New olmayanı) 21700 piller ile uyumlumudur. Bilgisi olan yardım edebilir mi.
Uyumlu değil ise hangi şarj aletini önerirsiniz 21700piller için.
LG INR21700 M50LT pillin mooch testine baktım. Mtl için başarılı bir pil gözüküyor. Kullananlar var mı. Yorumlayabilir mi. Misal Efest pillerin bazı modlarda pil kapağını sıkarken ezildigini duydum benzer sorunlar var mı LG pilde. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
İ4 kullanmadım bilemiyorum lakin emektar 4 yıllık bir şarj aletim var eski bir model halen onunla pillerimi dolduruyorum işimi falzasıyla görüyor. (Basen-bo)
Molicel INR-21700 p42a yada samsung bir 35a bir pilini kullandım 2 sinide baya beğendim umarım bir faydası olur sizeIMG-20221213-WA0008.jpg

Son düzenleme:
eğer 4lü ihtiyacın varsa söylediğim modellerin 4lü lerini inceleyebilirsin:

nitcore i2 new (tek pilde 1a çift pilde 0,5 a ile şarj ediyor)
xtar vc2 (tek ya da çift olması farketmeksizin 0,5 a ile şarj ediyor ) ya da **vc2s** (yanlışım yoksa tek pilde 1a çift pilde 0,5a ile şarj ediyor)
hatta bütçe uygunsa xtar vc4s 1. ve 4. slotları hep 1a şarj ediyor

bunun yanında Salih'in bahsettiği gibi samsung 30t mech modlar için gayet iyi bir pil (dl içimde) bunun yanında ben mech modda da regüle modda da kullandığım molicel p42'den çok memnunum.

Son düzenleme:
İlk olarak değerli bilgileriniz için @Salih hocam ve @GaziHazar hocam teşekkür ederim. Kendi kullandığım i4 bir yerde okumuştum 21700pil takarken kırdım diye ondan merak ediyorum. Eve gidince 21700den 18650 dönüştürme aparatı var 21700 içine pil takip test edicem oluyor mu diye burayada yazarım öyle bir çözüm yolu aklıma geldi :)
nitcore i2 new kullandım, benle beraber 1-2 arkadaşımda kullandı bize gelenlerde mi sorun vardı bilmiyorum ama hepsi yandı. İ4'e 21700 piller olmaz ise eğer bende vc2 tercih etmeyi düşünüyorum benim için 0.5a şarj yapması güzel birşey. Benim pillerim çok eski olmasına rağmen performans kaybı olmadı aşırı derecede. Kendimce nedenini 0,375 amperde şarj oldu genelde 4pil aynı anda şarj etigim için birde 1 pilli ortalama 8-10gunde 1 defa kullandığım için.
Pil konusuna gelicek olursak bende LG HG2 var pilden aşırı memnunum kullandığım en iyi pil 18650'de hem mekanik hemde regüle modda 1ohm üstü kullanımda. Ondan dolayı LG INR21700 M50LT merak ediyorum. İkiside LG mantığı.
Türkiye'de pillere baktığımda Molicel, efest ve LG alternatiflerini gördüm. Samsung 40T satan bulamadım. 21700pille geçmem için bir avantaji olması lazım kendimce 1,6ohm altı sarmayan biri olarak. 4000mah üstü olursa hata 5000mah olsa daha iyi olur. Oda birtek LG var Türkiye'de onun kullanımını merak ettim. Tekrardan cevaplarınız için teşekkür ederim.

pil sığarsa sarj eder ama sanırım sığmaz, kutusu varsa yazar
sığarsa şarj eder ama ömrünü yer adamın, hg2 vtc6 şarj ederken bile baya yavaş bu cihazlar 5000mah baya baya geceden yoğurt mayalar gibi bekletir (bence yoğurt daha hızlı ama neyse)
çift pil için 10 saat????
ben olsam pilsitesi arar sorardım, adamların işi pil
new i2 var bende, 21700 sığıyor diye biliyorum, henüz sorun çıkarmadı obu alabilirsiniz
mtl için 21700 gördüğünü al, zira stokta pil yok
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
pilsitesinde var, al geç hocam, incelediğimde herhangi bir uyarısı kılı tüyü yok
14A denilmiş, subohm kullanmayacaksan satmayacaksan 200liraya çok iyi, efest olmuş 350...

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt