• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu RE-ZA-LET Bir Durum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu bitirmek istiyorum, konuyu açarken zaten sorunun çözülmesini istemedim, forumdaşlara yaşadığım "rezaleti(bence)" bildirmek istedim.

Elindeki ürün üreticinin sorumluluğu değil, yollamıyorum dese daha mı iyi olur diyen arkadaşlar. Evet daha iyi olurdu, bir paket o ring için haberim olmayan bir ücret ödemezdim.

Konuyu başka mecralara çekmek isteyen şahıslar da var, sbtv gibi sakin bir platform yerine isteyen arkadaşlar tartışma veya sohbet için özel mesajdan ulaşabilirler, anladım ki çoğu nokta anlaşılmamış hakkımda.

Konuya dönecek olursak, daha önce söylediğim gibi fazlaca gergin bir insanın açtığı bir başlık bu, yaşanan mağduriyet ve kullanılan ifadeler birbirini tutmayabilir. Aşırıya kaçtığım noktalar varsa affola.

Mağduriyet yaşadığımı hala düşünüyorum, kargo için durumum olmayabilirdi. Sorumluluğu değildi fakat üstlendiler, o ring yollayıp sorunu çözmeyi teklif ettiler. Kargodan bihaber şekilde kabul ettim, ücretsiz parça da gönderdiler sağ olsunlar. UziMods şahsi bir sebeple bilerek bana o ring için 30-35 TL ödetecek bir satıcı değil, kaldı ki şahsını hiç tanımam, tartışma bile yaşamadık.

Uzi'nin eksik bilgilendirmesi sonucu kime göre ufak kime göre büyük bir mağduriyet yaşandı, tekrar teşekkür ediyorum sorundaki sorumluluğu üstlendikleri için. Keşke kargo için haber verselerdi de o ringi kabul etmeseydim, veya en azından bir driptip alsaydım da kargo ödediğime değseydi. Maalesef sonuç odaklı yaklaşamıyorum, sorunun çözümü için haddinden fazla ücret ödediğim bir gerçek.

Birini itham edersem aynı mesajın altına kanıtı da yapıştırırım, kanıtım yoksa böyle bir vebali almam, yanlış anlaşıldıysam yine affola.

Beni itham eden arkadaşlar ise, diyecek bir şey bulamıyorum size, deja vu yaşıyorum resmen. Nickler farklı ????

@Koba konuyu kapatabilirsin hocam, yoksa gönüller kırılacak şu güzelim platformda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt