Dernekler SBTV | PC Oyuncuları Derneği

SerKan1923.jpg

A Total War Saga: TROY Epic Games'da 24 Saat Boyunca Ücretsiz Şekilde Sunulmuştur.

Oyuna Ücretsiz Olarak Sahip Olmak İçin
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Bulunan Bağlantıyı Kullanarak A Total War Saga: TROY'un Epic Games Mağaza Sayfasına Erişin ve Açılan Sayfada Al Yazan Butona Tıklayıp, Açılabilir Menüden Siparişinizi Onayladıktan Sonra Epic Games Launcher Üzerinden Oyunu İstediğiniz Zaman İndirebilirsiniz.

Oyun Fiyatı: 215₺

Geçenlerde aklıma düştü nfs carbon yükleyim dedim, ea games'in kendi sitesinde vardır alıp kurayım dedim. Açtım origini, bir baktım oyun yok. Satmıyor ea games, sanırım w10 uyumlu olmadığından satışta değil. Neyse malum yerlere baktım indirip kurayım diye, nasıl alıştıysak steam'e falan aşırı zor geldi vazgeçtim. Şimdi kim uğraşacak deamon tools falan :)

Yok mu şu forumda da bi war thunder oyuncusu?

news_june_12_20_com_70546318e1b9494c6551d658b164ab41.jpg

SerKan1923.jpg

Shadowrun Complete Collection Epic Games'da 27.08.2020 - 03.09.2020 Tarihleri Arasında Ücretsiz Olarak Sunulacaktır.

SerKan1923.jpg

HITMAN Epic Games'da 27.08.2020 - 03.09.2020 Tarihleri Arasında Ücretsiz Olarak Sunulacaktır.

Şuan horizon zero dawn oynuyorum pc de. Bayağı hoşuma gitti. Daha önce rpg oyunlar oynayanınız varsa deneyebilir. Senaryo yan görev vs hikaye güzel gidiyor. Aksiyon da hoş sayılır.

Uzun bir süredir her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren 15 gün boyunca bedava oyun sunacağını açıklamıştı. Ortaya çıkan yeni bir sızıntı iddiasına göre, sunulacak ücretiz oyunlar tarihleriyle beraber ortaya çıktı.

İşte oyunların tam listesi:

17 Aralık - Dying Light

18 Aralık - Resident Evil 7

19 Aralık - The Witcher 3

20 Aralık - Mass Effect Andromeda

21 Aralık - Assassin's Creed Origins

22 Aralık - Metal Gear Solid V

23 Aralık - The Evil Within 2

24 Aralık - Far Cry 5

25 Aralık - Fallout 4

26 Aralık - Borderlands 3

27 Aralık - Monster Hunter Worlds

28 Aralık - Dragon Age Inquistion

29 Aralık - Horizon Zero Dawn

30 Aralık - Ghost Recon Breakpoint

31 Aralık - Hitman 2

Not: Bu listedeki oyunlar
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
ve 15 günlük ücretsiz listede olacağı kesin değildir.

1,892Konular
128,234Mesajlar
9,831Kullanıcılar
DaffyDuckSon Üye
Geri
Üst Alt