• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Serpent Mini Likit Sıçratma Sorunu?

Votka 

Doğrulanmış
Ne kadar pamuklama denesem likit sıçratmadan buharlamayı başaramadım, pamuğun üst tabakasını çıkarmadan da denedim bu seferde ilk dryhit yedim, ne yapmam gerekiyor bilen var mıdır,
Bide mtlye çevirsem devam eder mi acaba likit sıçratma...

Konusu açılmışken benim de bir sorum olacak . Ne kadar pamuklama denemesi yapsam da bir türlü besleme sorununu çözemedim. Videoları izledim yarım tur geri açmayı denedim ama pamuklamadan kaynaklı olduğunu düşündüğüm besleme sorununu aşamadım. 2-3 kez buharliyorum hemen arkasından dry hit oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Pamuğu az koyuyorsunuz tahminimce . Veya en başta çok ıslatıyor olabilirsiniz . Ben serpentte hiç yaşamadım bu problemi , yinede pamuklamanızı net olarak fotoğraflayıp buraya koyarsanız bilgisi olan arkadaşlar daha net cevaplayabilirler .

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Sizde aynı şekilde fotoğraflarsanız yardımcı olabilir forumdaki arkadaşlar daha rahatça . Pamuğu uzun bırakıyor olabilirsiniz . Biraz tiftikleyerek videolardaki boyutlarda bırakırsanız besleme sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum .

Sanırım Serpent Mini'de Genesis deckli, bende yok ama görsellerden bakarak bu sonuca vardım. @LcaxTheKurtköyPrensi nin dediği gibi ilk likitlemeyi az tutarsanız sorun çözülecektir. Genesis deckli tüm atomizerlerde olan bir sorun bu sanıyorum.

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt