• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Su Geçirmeyen -WaterProof- Mod Listesi

Batu Khan 

Doğrulanmış
Merhabalar, gece gece nereden aklıma geldiyse bi hışımla yazayım dedim.
Bu listedeki modlar IP67 veya IP68 sertifikalı modlar olacak diye bir kural yok.
Olur ya; Suya düşer, üstüne su veya başka sıvı dökülür veya sudan geçirmek isterseniz diye adamlar mod yapmışlar.
Yine bildiğiniz modlar varsa konu altından yorum yapabilirsiniz.
iyi forumlar :)

Geekvape Aegis Serisi Modlar

Geekvape-Aegis-Legend-Water-Proof_800x.jpg

VandyVape Jackaroo Mod

jackaroo-kit.jpg

VandyVape Swell Mod

Screenshot_2020-08-07 swell mod clean - Google Search.png

VandyVape AP Mod

nh3c4MK_530x@2x.jpg

Wismec Active Mod

wismec_active.jpg

VZONE eMASK Mod

mod-vzone-emask-218w-tc-box-mod-21.jpg

Smok Mag P3 Mod

smok-mag-p3-kit-hero.jpg

Smok Scar 18 230w. Mod

SMOK-SCAR-18-KIT-570x570.jpg

Wismec Reuleaux Tinker ve Tinker2 Mod

wismec-tinker-2-waterproof.jpg

Son düzenleme:
Paylaşım için teşekkürler üstat,1 metreye kadar 30 dakika yazmış bir modelde ,zaten o zamana kadar şortun cebinde kaldığını anlamayana puuhh derler:)Tahminim bu tarz modlar sadece su değil düşme çarpma vs herseye dirençlidir,illaki belli kesmin ihtiyacını karşılar.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Kötü örnek olmak istemiyorum ama ben Aegis Legendi çok yıkardım. Ekran belli bir koruma içinde, kapsül tarzında. Onun dış kısmında bir cam daha var, o camın altına sıvı kaçabiliyor ama o cam çıkartılabildiği için pek sorun teşkil etmiyor. 1 metre altı dedikleri derinlikte basınçtan kaynaklı o kısımdan su yeme ihtimali vardır. Bu tür modları genelde yağmurlu havalarda kullanmak güzel. :)

Aşırı tozlu ortamda çalışıyorum. Aegis Solo ilk kullananlardan biriyimdir ama boyutları dolayısıyla elden çıkartmak zorunda kaldım. Bu konuda hassas olanlar uzak dursun, bir süre sonra dayanamıyor insan. :)

Listelenen mod'lar arasında bir tek Vandy Vape Swell düşme, çarpma, vb. şeylere karşı dirençli değil. Fakat PCB tamamen izole yani su konusunda bana mısın demez. Ne var ki pilleri suya sokup mod'u çalıştırmak çok da mantıklı olmayacağından mod'u "yıkanabilir" olarak tanımlamak en doğrusu.

Tozlu ortamda moddan ziyade atomizeri temiz saklamak önemli oda pek olmuyo cepte taşınsa olmuyo harici b kutuda taşınsa yine pek olmuyor bir zamanlar inşaatta tesisat işi yapardım ortamın tozlu oluşu içimi dahi etkilerdi boğazıma otururdu

Aşırı tozlu ortamda kapaklı ağızlık almak, hava beslemesini tamamen kapatmak gibi yöntemlerle tankı izole edebilirsiniz. En kötü yıkar kurtulursunuz ama cihazda böyle bir seçenek yok. Bizim işyerinde ilginç oranlarda toz miktarı olabiliyor, telefonlarını şeffaf saklama poşetine koyuyor sürekli tozda duran arkadaşlar.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt