• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Üstten Hava Kanallı MTL Atomizerler

oknakn79 

Doğrulanmış
Merhabalar, mtl 'de üstten hava kanallı başlıkların buhar sıcaklığına etkisi nasıl olur sizce... Yani havanın yanma odasının etrafından dolaşıp, sarım altından altından gelmesi... İlk birkaç çekim için değil de atıyorum üst üstte beş altı çekimden sonra...? Hava ısınmaya başlayan yanma odasının etrafından dolaşıp burayı soğutacak fakat bu sefer de hafifçe ısınmış olan hava sarımın altından, sarıma çarpacak... E havanın kötü bir iletken olduğunu da hesaba katarsak yanma odası kendiliğinden soğumakta zorlanacak mı...??? Yoksa başka bir şey mi...?!?!?!?! :)

Eger agzinda temometre ile dolasmiyorsan bu farkin cok buyuk olcude hissedilir olacagini sanmiyorum.
Elbette hava yanma odasi etrafinda dolasirken isinacak "daha sicak" olacak ama oyle "aman tanrim" dedirtecek fark olmayacaktir, olmuyor. Ben Nextasis kullaniyorum meshli ve tam olarak tarif ettigin gibi bir hava kanalina sahip sahsen buyuk bir fark hissettigimi soyleyemem.

ammit mtl rda da biraz zor soğuyor ama uzun driptip le beni rahatsız etmiyor , avantajlarının yanında sıcak buhar katlanılır birşey bence

Nihayetinde ağzımdaki bakla şu : nargile içimi kullanırken gerek Aromamizer v2 'de gerekse Peerless Special Edition 'da (ikisi de tekli sarım olmak üzere ) oldukça soğuk, üst üste çekimlerde bile ılıktan daha sıcak olmayan buhar alıyordum. Sek nbase tüketiyorum ve bu başlıklarda canım çektiğinde nefsimi körleyecek kadar aromalı likit damlatıp yoluma devam ediyorum. Fakat aradığım soğukluktaki buharı sigara içiminde sadece ida 'da bulabildim, kendisi de alttan beslemeli bir rda olmadığı için olmadık zamanda biten likit beni sıkıntıya sokuyor. İda 'dan sıcak olmamak kaydıyla, ciğer çekimindeki kullanım şeklime devam etmeme müsaade edecek başlık arayışındayım...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Profile rda öneririm. Sıcak buhar almanız imkansız onda. Ve aroma ve buhar canavarıdır. Aynı zamanda pamuk canavarıdır ama :) Rta olarak da Creed de sağuk buharlı bir atomizer sayılabilir. Hafif hoş bir ılıklılığı vardır.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yanlış anlaşıldım galiba, sigara içimi için sormuştum.
Profile rda 'm var ve sıcak buhar veriyor... Ciğer çekiminde de kullandıklarım içinde en soğuk buharı veren Peerless rda Special Edition. Zaten sıcaklık kişiye göre değişen bir şey şey benim derdim, nispeten kısmında. Yanıt için çok teşekkürler.

bir haftadır cthulhu 1928 mtl rda kullanıyorum , ammit e göre boğaz vurumu düşük ama daha soğuk buhar , yaklaşık aynı ohm sarım da ,
oringlerin de sorun var gibi içimi keyifli A serisi ndeki kronik sorunların giderildiği söylenmişti likit yoğunlaşması ve ses konusunda , bendeki E serisi , ammit e göre daha sesli

hocam bf modla kullanmaya başladım önce büyük hevesle taşma yapmadan rahat rahat şişeye basabilceğim diye ama öyle olmuyor bir şekilde görünen kısmına bastığınız likit geri dönüyor şişeye . Dry hit yeme korkusundan gene açıp damlatarak kullanmıştım ben . Aroma konusunda bir rda gibi gelmedi bana . rdta da kullanıma uygun olsun diye pamuğu biraz uzun tutuğunuzda aroma iyice düşüyor besleme yetersizliğinden belkide ,damlatarak kullandığınızda gene aroma için ohm u düşük tutmak zorunda kalıyorsunuz buda sıcak buhara neden oluyor . Kısaca rda da olmuyor rta da ,melez bir şey çıkıyor ortaya . Ama siz sarım konusunda daha başka metodlar biliyorsunuzdur randıman alabilrisiniz . galaxies mtl rda dan ve vapeflydan iyi olabilir ,ama ne ammit nede cthulhu 1928 in keyfini vermedi bana

Estağfurullah, farklı bir metod bildiğimi sanmıyorum... Boğaz vurumu konusunda da zaten başlığın içime kattığı boğaz vurumunu sevmiyorum, nikotinden gelen vurum yeterli oluyor benim için, ıslak ve soğuk buhar vermesi bana yeter de artar, olur da çevrenizde satmak isteyen olursa siz de bana haber verirseniz makbule geçer...

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt