• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Uwell Caliburn G2 Likit Sızdırması Hk.

Gilbert

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, caliburn g2 pod cihazım likit sızdırıyor naptıysam geçmedi ama beni rahatsız eden bişey yok sadece açınca kartuşu elim likit oluyor ağzıma falan gelmiyor bi sorun teşkil eder mi değiştiriyim mi kartuşu

Daha önce söylemiştim, kartuş mantığı o kadar saçma ki coilden çok kartuşa para vermiştim. Ya hava çarkından kaçırır yada şeffaf ve siyah bölümün arasından sızdırır.
Eğer ziyan olan likit gözüne batmayacaksa kartuşu cihazda bırakma kullanmadığın zamanlarda. En fazla likit boşa gider.
Ben çektiğim
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
ile geçici de olsa çözümü bu şekilde elde etmiştim. Fakat sonradan video altına gelen yorumla plastiğin salınım yapacağı ve sağlıksız olacağı söylendi.
Kartuşu güzelce yıkayıp içinde birşey yokken işlem yapılıp, daha sonra tekrar yıkanıp kurutulup risk göze alınıyorsa kullanlabilir. Yada hiç bu riske ve likit ziyanına girmeden kartuş değiştirilebilir. Fakat bu durumla sık sık karşılaşacaksınız.

Bende caliburn x var bende bir ara o sorundan muzdariptim sonra kücük bir iğne ile hava deliklerini temizledim ve ateşleme yapan yeri pamukla iyice temizledim sorun düzeldi ,coil tam oturmamış olabilir ona bak bir de kuru olması lazım nemli olunca likit atıyor benim ağzıma öyle kac kez likit geldi sayısını unuttum :D

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt