• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Vicious Ant Duke - Sx Box Mod

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Minuta'ya bende çok baktım bir ara. Sonra Jai Haze'in aldığı titanyum modun incelemesini izledim. Pil kapağını açınca kablo gözüküyor, eksiyi alabilmek için kabloyu pil kapağına lehimlemiş. O anda bitti minuta benim için.

Illusia D'de de pil kapağının işlemesi çok avam geldi bana. Belki Oktay Fakir ile konuşup değiştirilebilir. Bir de ön paneldeki çift başlı kartal işlemesini sevmedim. Onun yerine guzel bir çapa işlemesi olsa mesela bana gelebilir. Pil kapağı da düz veya güzel bir pusula işlemesi... Bilemiyorum Altan.

Keşke saçma fiyatı olmayan, dicodes kalitesinde bir dna color serisi mod olsa da alsak.

Her şeyin eksik gedik kaldığı nokta oluyor ki olmaması imkansız. Geri kalan özellikleri ile bunu ne kadar tolere edebildiği önemli diye düşünenlerdenim :) Eksiği/hatayı bulması kolay olur hem, zor olan doğruyu, güzelliği görmek. Hatta hata/eksik/yanlış v. b. olguların ürünün/eserin v. b. asıl değeri olduğuna inanıyorum. Illusia D'de de, Minuta'da da, Vanguard Ultem'de de arandığında bulanabilecek bir çok eksik ya da hata var ama diğer özellikleri bunları çok güzel tolere ediyor :) dahası bunlar o ürünü benim gözümde daha değerli kılıyor efektif kullanıma etki etmiyorsa. Minuta'daki lehim örneği mesela, bende butiklik algısı oluşturuyor. Ben de üst düzey malzemeler ile evimde bir mod yapsam belki de Minuta'daki gibi çözüm üretmek zorunda kalacağım. Illusia D'deki kartal figürü ve tuş üstündeki Fakirs yazısı ise bende yine yitip giden zanaatkarlığı hatırlatıyor. Mahalle arasında kendi çapında bakır çanak yapan bir ustayı hatırlatıyor :) Biz hariç herkes biliyor kıymetlerini.

Heh işte ben de direk bu düşüncedeydim. Nalet olsun dedim zaten neden aldım elime :) O sağlamlık hissi, katman dokusu, hafiflik v. b. Baya bir etkili oluyor insanda. Ben alabilecek duruma geleseye kadar farklı çipsetle yeni modeller çıkar muhtemelen ama şu an için 75C'li modelleri kestirdim gözüme.

Evet maalesef :D

Edit: DNA75'li modeli 1200TL'den satıldı ama forumda. Onu söylemeyi unuttum. Hatta işte o Hasan abiyle ortak tanıdığımız olan arkadaş aldı. Ben de onun sayesinde gördüm, inceledim.

Edit: Bir hayli üst sınıf cihaz kullanmış, kullanan bir arkadaşımız. Kendisi fazla alçakgönüllü, genç ama özellikle üst segment ürünlerde fazlasıyla tecrübeli. Etiketliyim buraya, denk gelirse Minuta yorumlarını paylaşır. @dolmen

Son düzenleme:
1,928Konular
128,717Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt