• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Vozol Ayarında Şekerli Likit Tavsiyesi İstiyorum

hakan2200

Community
Vozol puff bar dan sonra,
Caliburn A3 sigara içim pod cihaza geçtim.
Fakat vozol keyfini yaşayamıyorum.
Önerebileceğiniz şekerli ya da bol aromalı likit varmı ?

Ekli dosyalar

• uwell-caliburn-a3.jpg
    uwell-caliburn-a3.jpg
    8.1 KB · Görüldü: 4
Oyla 0
hazır alacaksanız @Likit Merkezi
kendim yapayım derseniz @AromaBurada
bunlarınki iyi ama şekersiz bir aroma/likit seçtim ama şekerli olaydı keşke derseniz sweetener, cotton candy, marshmellow ve brown sugar vb. aromalarından ekleyip geçersiniz
bol aroma işinin en kolay çözümü mesela %12 olan calipitteri %15 ile demleyip %1 tfa sweetener basarsanız aromaya doyarsınız (%12 olarak kalsa daha iyi bence ama bol denilince duramadım), cotton candy de iş görür dicem ama yok be sweetener iyidir
garanti olsun dersen %0.75 sweetener %0.75 cotton candy atarsın (cotton candy etil maltol diğerinde sukraloz da var, aroma booster olur kendileri)

Hocam umut kirmak gibi olmasin ama, henuz piyasada bu tek kullanimlik zimbirtilarin tadini veren likit yok. Icerisinde tatlandirici ivir zivirlar dolu. Biz coili yakar guzelim pamuk hic olur diye koymuyoruz o kadar????

Edit: @pantera hocamin verdigi recete gibi ufak miktarlarda efektor basarsan yine bir nebze vozol tadina yaklasirsin. Yaziyi yazdiktan sonra gordum receteyi????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
big boss?
almayı geçtim duymadım bile iyidir kötüdür bişey diyemem
ama misal x marka lemon tart sana hitap etmez ama y marka alıp içersin dersin ki aga bu nedir böyle muhteşemmiş
damak tadı değişkendir, mesela benim yaptığım tütünleri sen içemezsin çünkü içinde sadece aroma var efektör yok düz aroma
misal üretici %10reçeteye %2sweetener atar aroma bol gibi gelir müşteri de der ki bu likit şahaneymiş
forumdaki satıcı arkadaştan bikaç likit al ama nbase ve aroma alıp yapmayı da öğren
biraz hazır biraz evyap yuvarlanıp gidersin

Belirttiğim gibi Sense serimiz şu an olabilecek en yüksek kalitede üretiliyor. Damak tadı gibi çok önemli bir faktör var. Big boss markasından çok memnun olanda duyrdum, çok şikayet edeni de duydum. Dediğim gibi damak tadı..
Bence öncelikle Berlin serisinden ufak denemeler yapabilirsiniz. Zamanla damak tadınızını bulup ona göre Sense serisinden damak tadınıza yakın bir tat alabilirsiniz

salt nic çeşidi, benzer etki için salt seçeceksin hocam
aromaya yakınlığa garanti veremem, o kadar efektörü gazete kağıdına döksem o da içilir hale gelir heralde
tek kullanımlıkların tadını yakalamak biraz zor ama azcık aromadan ödün verip sağlıklı seçim yapmak lazım

Geçenlerde Saltica tek kullanımlık cihazın içini açtım, bilinen atomizer değilde mantık olarak cartomizer mantığı güdülmüş. sünger kullanılmış, titanium mods promete yapı olarak öyleydi ve gerçekten likitlerin aroma efektini en az bir kat artırıyordu. hasılı sadece likitte olmayabilir o tadı yakalayamama nedeni.

Kullan at cihaza dolduracaksanız kesinlikle senseden salt modelini almanız gerek. Tat olarak yakın verim alacaksınızdır. Ancak kullan at cihazların %90 ı likiti bittiğinde kullanıcı tarafından çekilmeye devam ediliyor. Bu sebeple besleme süngeri(iç yapısı sünger/sünger gibi bir malzemeden oluşuyor) yanmış oluyor. Ona dikkat edin. Yanmışsa şayet içine ne koyarsanız koyun verim alamazsınız.

vaporesso osmall marka doldurulabilir cihaz kullanıyorum, önceliğim sigarayı bırakmak fakat bu süreçte sigara malum alışkanlık ve nikotin oranı azlığından dolayı ara ara elime alıyorum. size de bu yüzden sordum önerdiğiniz isimde iki farklı kategoride likit var haliyle hangisi benim için daha iyi ya da cihaz için daha iyi.

Caliburn G2 ve Argus P1 modeline sahibim. Salt likit kullanıyorum, bugünlerde sizin normal dediğiniz kategoriyi kendim demleyecek şekilde sipariş vereceğim. Fakat sigara için, ona ihtiyacınız olduğunu düşünmeye son verin. Ben cihazı elime aldım bakalım ne kadar dayanabileceğim sigara içmeden dedim ve 1 gün sonra bu kadar içmediysem bundan sonra da bozamayacağım diyerek inat ettim. Bu süreçte ihtiyacımı karşılamak adına yanlış kullanım yaparak sürekli arka arkaya çekimler yaparak çok fazla coil yaktım ama bu beni durdurmadı. Muhtemelen normal seviyelerden çok fazla likit tükettim fakat gözünün yaşına bakmadım çünkü amaç sigarayı hayatımdan çıkarmaktı. İleride e-sigara için bir mücadele verilecekse de o yarının savaşıydı. Aromaya çok takılmayın, bir nebze bile olsa aromatik bir tad alıyorsanız, içmenizi sağlıyorsa idare edin ve görmezden gelin. Sonuçta amaç sigara bırakmak daha önemli hiçbir şey yok. İşin keyif kısmını onu hayatınızdan çıkardıktan sonra da yaparsınız.
Dolayısı ile sizin yerinizde olsam Salt Berlin Vape kategorisinden bir tane 50mg, bir tane de 36 mg nikotin oranlı olacak şekilde iki ürün alırdım. Önce 50 mg tüketmeye başlardım, duruma göre fazla geliyorsa 36 lıkla devam ederdim. Eğer başarabileceğime inanıyorsam bir daha ki siparişimde 24 mg olarak sipariş verir başaramayacak gibiysem birkaç tane olacak şekilde 36 mg lik sipariş verirdim. Ama illa ki ilerleyen süreçte nikotin oranını düşürmek önceliğim olurdu. Fakat ne olursa olsun ne kadar eksiklik hissediyorsanız hissedin bunu e-sigarayla telafi etmeye çalışın, ateşli ile kendinizi tatmin etmek seçenekler arasında olmasın.

Tekrar selamlar vaporesso osmall cihazınız varsa benimde kesinlikle ilk önerim Berlin Salt ürünlerinden alıp denemeniz. Önceliğimiz nicotin eşiğinizi bulmak. Sonrasında damak tadınıza uygun ürünü bulmak. Bu süreçte minimum masrafla başlamamız gerekli. Bunun içinde Berlin Salt serisinden başlamanızı öneririm.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt