• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Yeni başlangıç cihaz seçimi hk.

recepburakk

Community
Herkese merhabalar ,

Arkadaşlar uzun zamandır malum sigara fiyatlarından dolayı tütün içmekteyim fakat göğsümde ciddi bir ağrı oluşturmaya başladı. İçine ne koyuyorlarsa göğüs ağrısı yapıyor. Artık tütünüde bırakıp hem keyif alıp hemde sağlık problemlerimi azaltmak isteğindeyim. Sigara kıvamında bir tat istediğim için sanırım bana pod cihazlar uygun nargile kullanımını çok beğenmiyorum. Biraz araştırmalarım sonucu Caliburn g2 cihazının çok övüldüğünü gördüm fakat sürekli sızdırma yapıyormuş. O yüzden almaya korktum. Alacağım cihazda sızdırma vs olmasını istemiyorum. Sızdırmayan cihaz var mıdır ?Bana önerebileceğiniz güzel sıkı içimli olan bir cihaz varmıdır ?

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Oyla 0
sızdırmayan pod yok, varsa da bana daha denk gelmedi ama sızdırma var akıtma var karıştırmayın birbirine, sızdırma çok olağan bir şey mtl atolarda vs bile çok olur (ne hikmetse nautilus 3 atomizerde yok hiç ama gt mini ile sızdırma yaşıyorum, nautilus 2 akıtıyordu resmen 2s ise sızdırıyordu)
caliburn g2 bende var abimde de var, bütün podlar ne kadar sızdırıyorsa bu da o kadar sızdırıyor, 2-3 günde bir altını azcık silsen yeter artar
podlar minnak ama şarjları uzun süre gitmez, tel pamuk seçimi sarım tur ohm hesaplama gibi şeylere bulaşmamak için iyi, ilk yatırım miktarı düşük
sürekli emzik gibi elimden düşürmem diyen insan işi değil ancak...
sürekli içe içe gezeyim ama hazır coil olsun tel sarmam pamuklama ile uğraşmam dersen çare nautilus 3 + mod almak olacaktır

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt