• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Zeus X

uaytekin

Yeni Üye
Günde 4 veya 5 ml bazen daha az tüketiyorum 50 watt da kullanıyorum . Tel 4 günde falan kararıyor ve tadı kötüleşiyor pamuğa bakıyorum pamuk daha sağlam . Telin bu kadar çabuk kararmasının sebebi nedir herkes de böylemi yanlış birseymi yapıyorum. Resim ekleyemiyorum error veriyor .

Benim oyun likitten yana. Kimi likit coil öldürüyor diye biliyorum. Kylin v3 kullanıyorum ben de. Önce likit değiştirerek, gerekirse sonradan başka markalardan tel alarak test yapmadan kimse kesin bir şey diyemez.

tel sıkıntılı mı anlamanın en kolay yolu bi hafta sek nbase içmek
eğer yine 4günde ölüyorsa tel aldığınız yeri linç edebiliriz

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam herkes hatalı üretebilir, denemeden bilemezsin. bazı aromalar hatta nbase telde tortu bırakır, onu tel fırçayla düşük watta (bazı durumlarda fırça yetmez dryburn yaparak) temizlersin. dryburn çok iyi bişey değil, bazı tellere gelmez hotspot var mı diye anlamak için çok kısa yapılır
bu işlerde test etmeden anlamak çok çok zor

Merhabalar, şikayetinizle ilgili bir çok sebep olabilir.
-Tel
-Likit
-Pamuk
Tespitler için temiz bir telleme ve pamuklamanın ardından bir süre sek nbase tüketmenizi öneririm. Sonucuna göre değerlendirme yaparız.
-Likit: Farklı markalar ve farklı çeşitlerle kombinasyon yapmanız gerek. Vanilyalı, şekerli ve kahveli türdeki likitlerde mevcut şikayetinizin olması normal. Sebep likitse zaman içinde istediğiniz ürünü deneye deneye bulursunuz. Son çare likitinizi kendiniz demlersiniz. Çok göz korkutacak bir şey değil. Konu oraya gelirse şayet @AromaBurada ile görüşebilirsiniz.
-Pamuk: Pamuk bu işin en önemli hususlarındandır. Farklı pamuklarla kombinasyon yapın, en verimli olanda sabit kalırsınız. Maalesef ki saydığım tüm çözümler zaman ve paraya dayanıyor.. Umarım faydam olmuştur.

1,901Konular
128,385Mesajlar
9,846Kullanıcılar
kbmanSon Üye
Geri
Üst Alt