• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara 25mg salt ile 0.4 ohm

kbman

Yeni Üye
selamlar elimde 25mg salt likit var ve 0.4 ohm luk bi kartuş var kullansam makineye zarar gelir mi

Argus g2 yi aldın sanırım. Kutu içinden 0.4 ve 0.7 ohm değerinde coilli kartuş çıkıyor. Soruya cevap verecekler için, MTL içim ile bu ohm değerleri ile Salt likit kullanımını yorumlamaları için bilgi amaçlı paylaşayım.
Bu arada 25mg salt nikotin değerini daha önce görmedim yine han dediğin yerden aldıysan bir daha dükkan tarzı yerlerden likit alma, sağlıksız ve güven vermeyen bir alışveriş şekli o.

makineye bişey olmaz ama endişeleneceğin konu kendi sağlığın
öncelikle
25mg tuz varsa 12mg kadar nic içerir, rdl içilebilir ama zincir çekim yapma derim
25mg nic varsa o sıkıntı, rdl bile içilmez
aynı şekilde 25 tuz varsa 0.7 ile içilir, 25mg nic varsa zincir çekim yapmamak kaydıyla içilir
cihaz alırken likit alırken bilindik yerden alın, almadan da danışın elinizde kalmasın

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam ben bu likiti yaklaşık 1.5 yıl once almıştım elimde kaldı 0.7 için yarın saltica alıcağım fakat 0.4 için elimde o 25 lik kaldı ve hani ben 0.4 ü kullanmak amaçlı kullanıcam sadece ikiside bittiğinde yine senseivapeten kartuş alıcağım ziyan olmasın diye

Mesajda yazmışsım, 0.4 ohm yi şimdilik kullanmamakta seçenekler arasında. İleride normal likite geçtiğinde yada nikotin değerini düşürdüğünde aradan çıkarırsın o kartuşu. 1.5 yıldır kenarda duran ne idüğü belirsiz likit ile coilide ziyan etmiş olursun zaten. Riske girmeye değmez diye düşünüyorum. Saltica konusundada burada olumsuz yorum yapanı çok. Bu başlık altında gelecek yorumları iyice oku kim ne anlatmak istiyor iyice anla ondan sonra yap alışverişini, acele etme. Zaten haftasonu girecek araya kargo gelmeyeceğinden pazartesi yaparsın alışverişi.

hocam yarın orjinalliğini kanıtladığı bir tütüncüden alıcağım likiti qr kodu okuttu bana kendisi dediğinizde çok haklısınız saklayacağım sanırım keyifli günler hocam bu gün izmir çok güzel gri gri

şu an 0.7 de 35 mg kullanıcağım o zaman bitince de yine senseivapeten alacağım 1.2 lik kartuş umarım sıkıntı yaşamam 0.7 de

Baş ağrısı gözlerde yorgunlukda olduğu gibi yanma ve ensende ağrı oluyorsa etkilenmişin demek oluyor . 0,7 ile çiğer çekimi gibi içmez ve aralıklarla içersen sorun olmaz.

o resimdeki likiti evde görsem çöpe atatım hocam değil ciğerime çekmek
tütüncüden asla vape dair bişey almayın
qr kod bile benim için şüphelidir, referansı olan yerlerden alın, bizim forum tedarikçileri veya diğer forumdaki arkadaşlardan alın
en olmadı oops manhattan saltica likitmerkezi sitelerinden alın darkvape senseivape esmokertr sorun aradığınız var mı diye, premium güvenmeyin bugün %80den fazla dolu nasty mango ice likiti hediye ettim, öyle dümdüz hediye ettim benlik çıkmadı bu çeşidi...
tütüncüden en fazla selam alınır fazlasına gerek yok

1,930Konular
128,753Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt