• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri 415RTA MTL by FOUR ONE FIVE MOD

Denklem2a 

Council
Doğrulanmış
Merhaba millet, bu seferki atomizer gercekten bir inceleme yazisini hak ediyor.
Konu 415 RTA,
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Japonya dan bir modor. Taktiri gercekten hak eden bir isciligi var. Cok temiz ve bir o kadar da yakisikli iki atomizerleri var, arada ahsap modlar da yapiyorlar ama sayilari oyle satisa cikarilacak kadar cok degil, neyse modlari guzel ama konu atomizer.

415 rta bu arkadaslarin tek atomizeri degil, S61 adinda bir de genesis tipi bir atomizerleri daha var onunda resmini assagiya atarim, genesisler hak ettikleri degeri gormediklerinden inceleme yazma geregi duymadim ama S61 de 415 ten assagi kalir degil.

Atomizerlerin ikisi de 22mm capa sahip, iscilik harkulade, Squape in isciligine hayranimdir ama bu Japon arkadaslar da oldukca guzel is cikarmislar. Paket icerigi oldukca sade, guzel posetlenmis olmasi disinda paket icerinde kayda deger bir sey yok, drip tip ve yedek oringler disinda 415 yaninda chimny nin sokulmesinde kullanilan bir aparat ile birlikte geliyor ki buna da pek ihtiyac duymayacaksinizdir. Bu arada son zamanlarda paketten cikan en iyi drip tip oldugunu soylemeliyim

415 in kurulumu, pamuklamasi, kullanimi oldukca kolay, likit kontrolu mevcut akitmasi felan pek mumkun gorunmuyor, altta iki tane 0.8mm oldugunu dusundugum iki hava kanali var, hava ayar yuzugunde ise uc tane, mtl seven birinin bu atomizer ile mutlu olmamasi cok zor. cok az pamuk ile beslemede sorun yasamadan rahatlikla kullanilabilecek bir parca.

Aroma ve bogaz vurumu konusunda da oldukca tatminkar, ikisini bir arada bulabildigim atomizer sayisi oldukca az ama 415 iki konuda da basarili. Bu japon nun tek sorunu bulunmasi kolay bir parca olmamasi ve tabii ki orjinalinin fiyati, tam anlamiyla evlere senlik bir fiyati var; 415 RTA 225 dolar, S61 ise 300 dolar tabii buna bir 30-35 dolar kadar da posta masrafi eklemek gerek. Bu kadar kotu haberden sonra malum sitelerde birkac klon ile karsilastigimi da soyleyip bir de iyi haber vereyim :)

Fakat altini cizmekte fayda var malum sitelerdeki klonlarin merkezi pinleri farkli, bir dl, bir dtl bir de 1.2mm capinda mtl pin var bu durum klonun daha genis bir kullanim alani olacagini gosterir ama ayni aroma ve bogaz vurumu performansini verir mi emin degilim. Malesef sadece santral pin satmiyorlar bu nedenle siparis edemedim ama bakinirken 2ml kapasiteli tank vardi fasttech amcanin dukkanindan onu aldi.

Kisaca atomizerlerin ikisi de gayet guzel, kullanisli ama cok pahali (bence harika ozet oldu) :)

Aaa-a S61!
6A0EF11C-56A8-465C-BD4F-F37E9001B96F.jpegHakkında çok az yazı var, bir-iki satır okuyabilseydim keşke????

415 yazısı için teşekkür ederim????,keyifle okudum her zamanki gibi.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
S61 genesis seven biri icin oldukca guzel ve nadide parcalardan biri, bir iki kusuru var; aroma konusunda 415 in gerisinde kaliyor ayni performansi vermesini beklemiyordum zaten ama yine de daha iyi aroma beklerdim, bir diger kusuru ise 3mm capindaki mesh yuvasi, biraz kucuk kaliyor, kullaniciya cok secenek sunmuyor haliyle hareket alani, yani kullanilacak rope seceneklerini kisitliyor, ben kendi imkanlarimla 3,3mm yaptim aslinda 3,5mm olsaydi harika bir parca olurdu, sadece ikincisini almakla yetinmez ucuncu yedegi kovalardim. 3,3mm fena olmadi 3.5 delecek kadar yer yok cok ustune dusmesem de 3,4mm lik bir matkap ucu arayisindayim bulursan deneyecegim ama cok elzem de degil 3,3 ile de gayet basarili.

İnceleme için teşekkürler.
Zamanında 415 Rta'in Shenray klonunu denemiştim, fazla pamuk seviyordu, yüzükte hava kaçağı vardı, ters çevirince top cap sızdırıyordu, mtl'de vasattı, dl'de ise eh işte fena değildi.

Son düzenleme:
çok güzel atomizer
inş dolar 2 lira olursa alacağım
aklımda olsun

işin şakası bir yana tankın plastik yivinin tabandaki metala vidalanması haricinde cok begendim
sürekli sökülen takılan deforme olma ihtimali yüksek bir yerde metale metal vidalanmalı
ufak dikkatsizlikler de yiv atlarsa kötü olur

Ağzınıza sağlık @Denklem2a gerçekten sicilik muazzam ama pahalı ve ulaşılması zor pahalı olmasida gerekiyor butik ürün sxk Cooper shenray kopyalar yakım zamanda

QUOTE="Denklem2a, post: 109206, member: 60"]
Shenray klonlamis zaten
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

[/QUOTE]
İşte bu iyi haber

İnceleme için teşekkür ederiz üstadım. Geçen gün klonu satılıyordu merak edip bakmıştım ancak klonlarının işçiliği vasat ve orijinaline ulaşmakta mümkün olmayınca fotoğraflarına bakmaktan öteye gidilemiyor. Saygılar.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt