• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? 50 TL var nereden e sigara bulurum?

nipotinx1

Community
Arkadaşlar e-sigara istiyorum aliexpress baktım buldum ama gümrük vs olayları var deniliyor nereden bulurum eğer aliexpress daha önce aldığınız güvenilir bir satıcı varsa link atın alayım, telegram diyeceksiniz ama orayada sıcak bakmıyorum nereyi önerirsiniz bana? iyibuhar diye bir site var ama orasıda güvenilir mi bilmiyorum?

500 olduğunu tahmin ediyorum limitinin gümrük işlerine bence girme geçen var geçmeyen var en iyisi bir tedarikçiden satın almak şuan forumda cihaz satan tedarikçi var mı bilmiyorum ama internet sitesi istersen öm atabilirsin eleaf istick pico 2 falan alabilirsin herhalde 500 tl ye

Arkadaşın günahını almayayım ama bana sanki site reklamı gibi geldi.Hesap yeni açılmış ,yazı yazılmış ve bir daha siteye girilmemiş.

en ucuz pod olan justfog minifit e bakın ikinci el falan 100tl ye belki bulunabilir.

200 TL YE ÇIKARABİLİRSEN BÜTÇEYİ RBA ÜNİTELİ PASİTO VERELİM
SARARSIN COİL MASRAFINDA OLMAZ

Hocam 50-100₺ bütçe. Ve öğrencisiniz.
Öncelikle yaş kaç?
Muhtemelen çok genç bir insansıniz.
Sizden ricam bir an önce nikotin bağımlılığından kurtulmaniz..
Lütfen ne atesliye ne de buhara başlayın.
Bahsettiğiniz rakamlar ile bir cihaz bulsanız bile sonrasında merdiven altı likitlere kalacaksınız.
Yol yakınken biraz irade ile kendinizi kurtarın.
Sana ne derseniz de siz bilirsiniz.
Bahsettiğiniz site ve benzerleri ile ilgili Şikayetvar a bakın.
Geneli pahalı, eski ürün ve çöp satar.

1,900Konular
128,357Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt