• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara 510 Pin Connector

Elvis 

Doğrulanmış
Arkadaşlar modun yaylı pini içine göçtü arkadaş atoyu iyice sıkmış ezilmiş pin. Alttaki linkteki i alıp değiştirsem sıkıntı olur mu? Yada tedarik edebileceğim yerli bir site var mı beklememek adina

TRY 10.78 19%OFF | Kuvars Banger 510 Bağlayıcı için Kutusu Mod Atomizör Pil Vape Tankı Bahar Yüklü yüzer pin DIY Aracı E Sigara Adaptörü
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Hocam pini kısa atolari okumuyor, pini uzun atoyu görüyor. Ezildigi için açıp yükseltme şansım yok

komple 510 pin kısmını değiştirebilirsiniz eliniz yatkınsa. bunu eski hurda atıl durumdaki modlardan satın alarak ve ihtiyacınız olan parçayı kullanarak da yapabilirsiniz. ayrıca açmışken cihazın içini kablo yenilemesi de yada en azından kontrolü de iyi olur :)

ufak çaplı bi araştırma ile bir sürü kullandığınız moda uygun hurda durumda mod bulabilirsiniz.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

pirinç lehim yumuşak kalır mı ? sonra yine ezilir diye düşünüyorum . vaporessoya mail attım gelecek cevaba göre artık lehim atıcaz .. youtubedan bir video gördüm 2 kısmı sökmem lazım o pini çıkarmak için sonra toparlayabilirmiyim bilemedim . belki vaporesso set halinde yollar :rolleyes:

resimdeki heatsink 510 vidaları uzun bu işini görür yada modu açıp alttan pini ittirip silikonla yapıştır gitsin

2581

Hocam modu açarak toplama şansınız varsa düzeltme şansınız daha kolay olur. Bir çok kişi zaten çok güzel önerilerde bulunmuş elinizin yatkınlığına ve elinizdeki alet edavata göre çeşitli çözüm yollarını kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

şimdi elektrikçi arkadaşla konuştum sarı kaynak oluyormuş onu yapmaya imkan yok zaten modun içideki plastik yanar . Kurşun lehim atsam princin iletkenliğini değiştirir sanırım ..

şimdilik vaporessodan cevap beklicem onlarda yardımcı olamazsa linktekini alıp modu açıp işlemleri dikkatlice yapmaya çalışacağım

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

hocam zaten satmayı düşünüyordum tamda arefesinde olmasına canım sıkıldı silikonlu falan ne bileyim içime sinmez öyle satması .. bakalım parça gelirse değiştiricem .. yoksa bu şekilde tamirini yapabilene satarım artık

Hocam bir sorum olacak bu parça içi dolu bir parça ve kolayca çok fazla ezilmez, acaba içerideki yayda bir sorun olabilir mi ? Belki de yayı değiştirmeniz sorununuza çözüm olabilir. Gerçi bu 510 connectorün içini açmak çok zor biliyorum.

Hocam swag vardı değil mi sizde yanlış hatırlamıyorsam ? Bizim arkadaşın swag'da da buna benzer bir sorun var hatta atomizer üzerinde oynuyor ve sürekli ohm atlaması yapıyor. Arkadaş pek umursamıyor ngr tankını kullandığı için de daha az ohm atlaması yapıyor . Ama genel bir sorun olabilir bu swag'larda

şu videoda üst kısmı açıyor pin çıkar diye düşünüyordum ama alt kısmıda açmak gerekiyormuş ,

şuan yanımda değil akşam foto atarım hocam pin ne durumda .. bendeki armour pro

2 tane pini uzun ato var bu ikisini görüyor sadece :rolleyes:

6ajm0E.jpg

lqAEmB.jpg

Hocam naptınız açabildiniz mi 510 connector kısmını ? bir bilgilendirme yapabilir misiniz ? Hakikaten ezilmiş gibi görünüyor ancak br atomizer nasıl öyle bir ezik oluşturabilir anlayamadım. Hocam mümkün olursa fotoğraflarla yaptıklarınızı paylaşırsanız hepimize katkı sağlamış olursunuz. Eğer ki ihtiyacınız bir alet edavat varsa elimde olan ne varsa gönderebilirim.

tornavida seti sipariş ettim 25li set t3.t4,t5.... onu bekliyorum hocam cuma elimde olursa haftasonu uğraşacağım

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt