• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara 510 Pin Connector

Elvis 

Doğrulanmış
Arkadaşlar modun yaylı pini içine göçtü arkadaş atoyu iyice sıkmış ezilmiş pin. Alttaki linkteki i alıp değiştirsem sıkıntı olur mu? Yada tedarik edebileceğim yerli bir site var mı beklememek adina

TRY 10.78 19%OFF | Kuvars Banger 510 Bağlayıcı için Kutusu Mod Atomizör Pil Vape Tankı Bahar Yüklü yüzer pin DIY Aracı E Sigara Adaptörü
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Bu siyah parcaninda altında beyaz kablonun bağlı olduğu pirinç plaka var. Allahtan pin siparişi vermedim pin yok levhadan pin gibi kalıp dönmüşler bu kadar kalitesizlik olur bende vaporessoyu kaliteli sanırdım daha kimseye armouru tavsiye etmem
P1jWBd.jpg

Hocam peki siyah parçayı sokunce altındaki dediğiniz levhayı duzeltme şansı var mı ?

Hemen kapattım hocam çünkü üstündeki parça çıkarsa plastik pin kalacaktı o zamanda hiç iletmeyecekti

Resimdeki gibi altta plastik parça üsteki levhadan pin gibi bir çıkıntı yapmışlar plastik parça içine giriyor. Mail attım bakalım gondereceklermi

floating-floor-socket-stainless-sleeve__58238.1522954516.jpg

Geçmiş olsun hocam umarım sorunu çözmek için parça gönderirler. Tekrar geçmiş olsun

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt