Genel Sohbet Aidiyet.esb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VPN'den hallettim de forumda her hangi bir yere tıklayınca hesabımdan çıkış yapıyor, misafir oluyorum. Bunu nasıl çözerim arkadaşlar?

Arkadaşlar büyük ihtimal sistemsel bir hata. Kapatma yazısı vs yok. Bulamadım.

An itibarı ile bu foruma sorun yaşamadan erişim sağlayabiliyorum, ama diğer taraf "ERROR 404 Page Not Found", diğer siteye giriş yapabilen var mı?

Bugün yeni girdim az önce, Chrome siteye giriyor ama yazı post cevap verdirmiyor..
Vpn ile girdim yazdım sorun yok, Vpn kapatıp girdim tekrar yazdığımı görüyorum ama yeni mesaj yazılmıyor. Enteresan sistemsel de olabilir..

Siz bişi yazdınız mı Vpn siz

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Gecmis olsun,an itibari ile ibare de konulmus.
Kin mi kussam,ofke mi..
Allahin manyaklari!

Ekli dosyalar

• F624E983-6A29-4353-93E9-13F41EE49FFA.png
    F624E983-6A29-4353-93E9-13F41EE49FFA.png
    29.3 KB · Görüldü: 59
"Yedek adrese taşınıyoruz' açıklaması yapıldı ESF"den.

Nasıl bir zihniyete geldik ya. Yasaklar ve yobazlsr ülkesi olduk çıktık.

MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, A Milli Kadın
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Takımı’nın Almanya’yı yenerek Tokyo’da olimpiyatlara katılma hakkı elde etmesinin ardından yayınladığı mesajda, “Allahu Teala’nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo’ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil” dedi.

Sudiarabistanda vs vs kadınlar örtünüyorda ne oluyor. Recm ediliyorlar taşlanıyorlar.
Bir gram kadına saygınız yok.

Yaratan kadına örtün demiş hocam. Erkeğe de bakma demiş. Bunlar Allah sözü dinlemeden dinletme derdinde. Bunlar kafalarına göre yaşama derdin de.
Yaratan kadına örtün demiş ama senden benden korumak için değil, alıntı yaptığınız sapkın yobazlardan korumak için...

Konuyu devşirmek istemem ama
Sen onlarca çocuk kadın taciz tecavüz edilirken , M.Kemal Atatürk’e ahlaksızca iftiralar atılırken, vatandaş sefalet içinde iken 3 kuruşa kılı kırk yararken gık ını çıkartma çıkartama
Kalk gel ıvır zıvır duyar kas
Nasılsa rahmetli Türkeş ile karşılaşırsınız öbür tarafta

Neiiiyse

Haa birde hiç unutmam ergenekon balyoz davaları devam ederken. Buna benzer yobazlar. Mahkemede suçlanan komutanların eşleri için. Bunlar ganimettir helaldir diye bas bas bağırıyordu. Şimdi konu nerden nereye geldi diyeceksiniz, ister istemez konu kayıyor yasakçı ve yobaz zihniyet sürüklüyor

Ya hu!
Konu satışı yasak olan bir ürün ile alakalı bir forumun girişe engellenmesi, buraya da gelebilir aynı engel.
Siz konuyu nereye getiriyorsunuz.
Haklı olabilirsiniz, haksız da olabilirsiniz ama konu anca bu kadar saptırılabilirdi.
,,,,

Unutmayınız ki bazı durumlarda kanunlarımız çok yetersiz kalıyor, özellikle infaz kanunu.
Neyse susayım ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt