• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Aio Setup Toplamak

bahadir22

Yeni Üye
Merhaba, uzun süredir mtl kullanıcısıyım. Son zamanlarda revaçta olan "Aio" cihazlar çok ilgimi çekiyor. bu cihazların bazı rba'ları dl, rdl içime imkan sunuyormuş. Bir setup yapmayı düşünüyorum. Önerilere açığım 🤗

Butceniz nedir hocam?

5500 liraya raga aio var. İncelemenizi oneririm

Dna60 ya da dicodes cipli modlar da 18-20 bin civarinda oynuyor.

Yani onerim once modeli belirleyin sonrasinda bulma konusuna bakilir bence.

Hizli yazmistim

Guzel tercih ama orjinalinden guzel diyenlere kanmayin 😂😂😂

Rba olarak baya bir opsiyon var.

Rekavape klonu ya da orjinal midg onerebilirim
Orjinal remixd onerebilirim
Orjinal monarchy sceptre ms onerebilirim

AIO fiziksel olarak güzel görüküyor evet ancak sarımı için harici bir mod, ohm ölçer vs. üzerine takmanız gerekecek. Bir de deck yapıları minyatür biraz. Pahalı. Tank malzemesi kaliteli olanlar daha da pahalı. Tüm bunları göze aldıktan sonra yine de şahsi tercih tabi ama SBS mod + normal boylardaki bir RTA daha alınabilir geliyor bana.

ben bi ara aio merak saldıydım
21700 olmayan aio/sbs alınmaz kanaatindeyim
vtc5/6 ile gün bitmeden pil biter sanki dl/rdl ile
yerli fiyatları kurcaladım, nasipse yazın gavur illerini gezecem o zaman almaya karar verdim
en ama en fazla 300eur harcarım diye hesapladım
aio zevkli duruyor ama sbs de mantıklı duruyor açıkcası, o zamana kadar bi brunnhilde sbs denk gelirse veya gidince bulursam aio bakmam bide brunnhilde rta olursa aio defteri komple kapanır
benim çizgim 21700 pil
5000mah altı bende günü kurtarmaz çoğu seneryoda

21700 opsiyonuna ihtiyac duyan bir kisiyle karsilastim o da seri mekanik ustu rda kullanan hard hitting seven biri. 0,18 de aio kullanan bir arkadas.

Ama ille de 21700 olsun diyorsaniz apex21 oldukca guzel bir opsiyon. Hava akisini engelleyen bir yer de yok

Aiolar her bütçeye göre var neredeyse,

klon apex, klon skynet, klon herhangi bir metal veya delrin tank'ı sıfır olarak alırsanız örneğin 5.500-6.000 TL civarına gelir tahminimce.
Klon bir ato ve pico alırsanızda 3.500 TL civarına gelir diye düşünüyorum.
Ama ucuz bir sbs ve klon ato alırsanız heralde 5.000-5.500 TL civarına gelecektir yine.

Buradaki en önemli karar bana göre portatiflik mi yoksa sağlamlıkmı. Yoksa klon ato ve rbalar neredeyse aynı tutarda. Cihazlarda üç aşağı beş yukarı klonlarda benzer fiyata satılıyor. Örneğin balance v2'nin klonları 3-4 bin civarı olmalı, dna60 versiyonları 5.5-6 binlerde yanlış bilmiyorsam.

Aio'da yapılacak setup cihaz full 3d print olursa 60-70 gr,
Aio cihaz ss+delrin veya full ss olması durumundada max 150 gr civarlarına gelecektir.
sbs+ato 200-250 gr'lara bile çok rahat çıkabiliyor.

İki tarafinda orijinal seceneklerine bakilirsa yine ucu acik zaten 10 binede 50 binede aioda modda bulmak mumkun

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hah tam bunları istiyorum🥰
ama işi yapan rba ise tank ise
aspire aio/klon vs. mod alıp tankını iyi almak daha mantıklı geliyor
kaç aydır kozmetiği yerlerde thelema solo ile geziyorum, bi kılıfa koydum her işimi görüyor
arkadaşa deco kit aldık bugün geldi, çok hoşuma gitti ama para harcayacaksam son olsun istiyorum
ama bir asgari ücret de ödemiyim...

Tanklarda dikkat edilmesi gereken oribg, yani camin gectigi yerdeki plastik yapi. Onun disinda isi yapan yine rba.

balance v2 sbs,Brunhilde sbs, paramour sbs - 60 usd
sxk flash - 25 usd

vandy vape pulse aio.5 - 60 usd
rubik, skynet vb klon bir rba - 20 usd
pei,alu bir boro tank 10-20 usd

aralarındaki fark 20-30 usd max. Yine uçup giden bir durum yok bana göre.
İş sadece bütçesel değilde görsele hitap etmeyse o konuda herkesin görüşü farklı zaten.

burada var o uçma kaçma durumu hocam
şuan 60usd 1.800tl sbs mod almak hayal sanki, telegramda L200 mod 2.900TL ki bir düşmede pert oldu üst tarafı kırıldı, çekmecede duruyor
yurtdışına çıkınca bir kurcalicam sağı solu, bu fiyatlara zaten aio alırım😊
temmuz başı almış olurum ama
rusya'dan getirtmeye çabalıyorum
şuan mod değil tanka önem veriyorum, görüntü de çok umrumda değil, deri kılıf vs ayarlanır kafasındayım tek şartım 21700 pil uyumlu olması

Ben cihazları sizin kadar ıncık cıncık yorumlayamıyorum zaten o şekilde de kullanmıyorum, düğmesine basıyorum buhar çıkıyor mu çıkıyor bu kadar bakış açım. Paramour Sbs için şunu söyleyim, ben alacağım zaman çok fazla boya atması ve dandik şeklinde yorumlar vardı. Hatta sevimsiz meşhur bir adamın cihazı parçaladığı bir video da vardı. Hiçbir şey üretmemiş bir adamın oturduğu yerden milletin emeğine bu denli hadsiz eylemi çok sinir etmişti beni hatta. Kötü dersin, tavsiye etmezsin, atıp parçalayıp çekiçle vurmak nedir pis herif. Belki de sırf ona inat aldım cihazı :ROFLMAO:

Şeklini şemalini çok beğenerek inatla aldım cihazı, çok imtina ettim zarar görmesin diye ama sakınan göze çöp batar misali kapağını birçok defa düşürüp 2 yerinde ufak vuruk izlerine sebep oldum, cihazıda bir defa düşürüp 2 yerinde çiziğe vuruğa sebep oldum ama kırılma, kullanılamayacak bir hale gelmesi söz konusu bile değil. Hatta boya atmasına dair en ufak emare yok. Hala vuruklarını gördüğüm zaman içim cız eder. Ama W ayarından başka bir ayarı var mı deseniz bilmem :ROFLMAO:

Brunhilde Sbs yi almanyada kuzenlerime gönderimini sağlayacak şekilde çok aradım ama bulamadım o dönem, cihaz bir süre üretilmiş satılmış, bitincede noktayı koymuşlar gibi hiçbir yerde stok yoktu. Onu da çok beğeniyor olsam da sanki Paramora göre biraz daha cılız bir izlenim verdi bana.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt