Genel Sohbet Akıllı bileklik onerisi

Madao 

Doğrulanmış
Arkadaslar hepinize merhaba akilli bileklik almak istiyorum spor takibi adim sayar vs icin butce 150tl iki bileklik arasinda kaldim birincisi xiaomi mi band 2 ve vestel vfit kullanan arkadaslar var ise yorumlarsaniz sevinirim

Ben de bir süredir bileklik arayışındayım. Bu başlık benim de işime yarayacak. Aslında samsung gears2 kullanıyorum. Her türlü ihtiyacı fazlasıyla görebiliyor. Spor takip özellikleri çok başarılı. Ancak sağlıklı bir şekilde tansiyon da ölçebilen bir bileklik arıyorum. Piyasada tansiyon ölçtüğünü idda eden bir iki noname bileklik var. Onlara da cesaret edemedim. Teknosa bir bileklik çıkardı pareo marka. O da tansiyon ölçüyor sanırım ama buradaki teknosa inatla ürünün paketini açıp teşhire koymuyor. Deneme imkanım olmadı.

Mi band 4 çıktı, şu anda 250-260 bandında bulunabiliyor.

Hali hazırda mi band 2 kullanıcısıyım, ekran parlaklığı sıkıntılı, gündüz kesinlikle okunmuyor . Mi band 3'ler 150 lira civarına geriledi, ama 4 çıkmışken bir süre daha bekleyip, 4 almanızı tavsiye ederim .

Hocam elden bi magzadan almak istiyorum bu yuzden ikilemde kaldim mi band 3 cogu yerde tukenmis ulasabilecegim bu iki model vardi sadece vestel nasildir peki deyen oldu mu

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hocam tansiyon, yani kan basıncını ölçmek için bir şeylerin şişmesi şart diye biliyorum. Öyle bir teknolojiyi ise bir bilekliğe sığdırmak sıradan Çinli firmaların (sıradan çinko karbon pil gibi oldu :D ) yapabileceği bir şey değil gibi duruyor. Yapsa bile sağlıklı olmaz kesin.

Miband son versiyonunu alın tavsiye ederim.

şanssız bir miband 3 kullanıcısıyım, son 1 haftadır ciddi şarj problemi yaşıyorum. 2-3 hafta aralığında giden şarjım 4 gün gider oldu bir anda.

bu arada miband 3/4 yerine amazfit bip önerebilirim. apple watch sayesinde iyice kanıksanmış bir saat görünümünde olmasıyla her türlü kıyafet ile daha uyumlu olacaktır. ayrıca ekran performansı (gündüz/gece) miband ile kıyasla oldukça başarılı.

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt